Splinter Cell,problem z etapem,gruzja,jak przejśc

tak jak w temacie:(

ma problem ,w gruzji /etap po komisariacie/ ma podsłuchać w windzie szklanej jakiegoś…/hmmm nie pamiętam imiona/:frowning: i nie wiem jak dalej przejść na południowe skrzydło/ pisze zbadaj południowe skrzydło jak?? podobno sie jakoś po rynnie idzie,ale jak idę do okna jakiegoś /otwartego/ to sie nagle w połowie alarm włącza!! czemu? jak to wyłączyć??

Mam nadzieje że ten co grał w ta gierkę zajarzy o co i o który etap mi chodzi :cry: chodzi mi o tego SPLINTERA CELLA … http://www.gry-online.pl/S016.asp?id=1724

Na tej samej stronie możesz ściągnąć sobie (bądź co bądź odpłatnie, ale możesz) poradnik do tej gry. Poradniki gry-online są pisane naprawdę tak szczegółowo, że czasami mi się wydaje, że chyba bardziej się nie da…

Jak masz encyklopedie gier to w niej jest ten poradnik. Jest bardzo dobry. Sam dzięki niemu przeszedłem grę :smiley:

to tego splinter cella nie wiedze:(

Złączono Posta : 23.04.2007 (Pon) 19:17

nie mam :frowning:

Złączono Posta : 23.04.2007 (Pon) 19:18

a ile zł kosztuje? i czy można go kupić i gdzie :-o

O ile dobrze pamiętam to poszukaj tam na ścianie taką kratkowaną mate wiszącą na ścianie z drewna pokrytą liśćmi(nie wiem jak to się dokładnie nazywa) Po niej, wspinasz sie na okno.

nie ma czegoś takiego na ścianach,a dokladnie to mi chodzi jak sie na ten balkon wychodzi i zawiesza na rynnie i dalej idzie /wisząc/ do tego otwartego okna :frowning:

alfa78 ja zrobiłam to tak: jak szklana winda zaczęła jechać to wyjęłam mikrofon laserowy i nagrałam tych gości, z oddali oczywiście. Zaraz jak skończyli gadać migiem pobiegłam pod takie drewniane jakby…drewnianą konstrukcję, na której były te winorośla. Znajduje się ona na tej samej ścianie, co winda tylko z prawej strony przy rogu. Jest dość duża, na pewno zauważysz. Jak się wespniesz na górę to wejdź przez okno i zacznie się doczytywać kolejny poziom :mrgreen:

jak mam rozpoznac / usłyszec,wiedzieć kiedy jedzie itp/ co troche podchodze pod jedną drugą /na koncu korytarza/ mam nadzieje że to o te windy chodzi tak?? jedna jest z lewej strony na końcu a druga z prawej na końcu korytarza tak to o te chodzi,chociaż na windy to raczej nie wygląda-ją :frowning:

Złączono Posta : 23.04.2007 (Pon) 20:37

a jakoś sie nim steruje jeszcze/klawiszami?/

Złączono Posta : 23.04.2007 (Pon) 20:54

oooo to gdzie szukać tej windy :oops: albo ślepy jestem ,albo o tym etapie nie piszemy :shock:

Złączono Posta : 23.04.2007 (Pon) 20:57

aha : chodzi mi o ten etap,w którym jest na samym dole po schodach w piwnicy parking samochodowy,/tam trzeba złapac faceta zeby go przesłuchać/ :? wiecie już dokładnie o który mi chodzi?? etap???

Złączono Posta : 24.04.2007 (Wto) 8:05

POMOCY! !!

Złączono Posta : 24.04.2007 (Wto) 8:07

ehe ciekawe gdzie?? pewnie to nie ten etap :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 06.05.2007 (Nie) 9:05

ot screen z właśnie poradnika,

o ten etap i o ta rynne mi chodzi za diabła nie da się po niej przejśc do okna otwartego do kuchni,za każdym razem alarm się włącza! !!

http://images20.fotosik.pl/309/f29eb4604e3824d2.jpg

Złączono Posta : 06.05.2007 (Nie) 9:08

sorki za podwójne wklejenie :oops:

Złączono Posta : 06.05.2007 (Nie) 9:14

to samo robie co piszą, i nie da się tak po rynnie przejść jak piszą żeby to zrobić ,co mam robić ,za każdym razem jak do okna podchodzę tzn; na rynnie to alarm się włącza i misja zakończona niepowodzeniem!!

http://images20.fotosik.pl/309/42d33b3f901106d7.jpg

Proszę o wklejanie linków do obrazków na przyszłość.