Społeczność

(przemek1234) #4237

@gom1 Na GTX 1050 desktopowym na Nouveau system nie wstaje. Zawiesza się na etapie boot screen. Ja mam w desktopie GTX 1050 i tak mam. Na driverze NVIDIA bez problemu,

(gom1) #4238

Czyli 2:0 dla nvidia

(hyouka) #4239

Jest tu może ktoś z redakcji ?

(Jaziko) #4240

Tylu on line a mnie tam nie ma chociaż jestem i nie wiem dlaczego polskie słowa są w pisaniu podkreślane wężykiem

(krzysztoft1) #4241

@mateusz7d napisz na forum, może ktoś Ci pomoże

(iHusky) #4244

@misiek50 z repo i własnościowe, sam ich używam

(Rung) #4245

naprawę nikt nie wie jak rozwiązać problem captcha?

(Rfyjzxe5) #4246

Znacie jakąś fajną grę przeglądarkową?

(~MacG) #4247

Tak, nie graj w gry przeglądarkowe. Poza pustym portfelem nic nie zyskasz. Jeśli już chcesz zabawy to zagraj w jakieś normalne MMO anie p2w.

(iHusky) #4248

@Rfyjzxe5 polecam World of Tanks Blitz (na różne platformy oprócz linuxa -.-) lub Armored Warfare

(Bartekskuza) #4249

siema. pomożecie? Podwójny Nat?

(chomik325) #4252

@Rfyjzxe5 Slither.io lub Agar.io :wink: Albo cokolwiek z “.io”. Jak chcesz coś na cierpliwość, długie tygodnie - Plemiona (Tribal Wars).

(fiku$) #4253

wie ktoś jak odblokować androida gdy telefon zablokowany był wzorem?

(pocolog) #4254

Haslem do konta

(Madafaker) #4255

“Informujemy, iż od 1 października 2018 r. usługa telegram pocztowy zostaje wycofana z oferty produktowej Poczty Polskiej.” :grinning:

(fiku$) #4256

a jak neta w telefonie nie ma to i tak haslo nic nie da

(przemek1234) #4257

Znalazłem naukowy wykład na temat mrowienia przez urządzenia nieposiadające uziemienia (laptopy, smartfony, itd.), w zasadzie takiego leciutkiego kopania: https://www.youtube.com/watch?v=wD5gv1A9-9Q
To tak jakby ktoś dalej twierdził, że oznacza to uszkodzenie sprzętu. :smiley:

(~MacG) #4258

@przemek1234 To już wiem dlaczego po dotknięciu czymś metalowym radiatora w laptopie w słuchawkach buczy

(przemek1234) #4259

Tam jest powiedziane, że każde jedno urządzenie zasilane z sieci i metalowe ma obudowę “pod napięciem”, chyba, że je uziemisz. :wink: Ale jest to niegroźne, bo mimo wysokiego napięcia dotykowego (na filmiku miał 60V AC), prąd to kilka mikroamperów. Ale masz rację, słuchawki to może zakłócać. :smiley:

(przemek1234) #4260

Po prostu warstwa izolacji w zasilaczu, a potem na powierzchni lapka tworzy kondensator (niepożądany), przez którego prąd przemienny może płynąć (bardzo, bardzo słabo). I niektórzy ludzie to czują.