Społeczność

denerwują–

@gom1 to po kiego usuwasz co chwilę konto?

@Seba228215 PPM na głośniczku -> ustawienia dźwięku -> właściwości urządzenia -> zmień nazwę.

Nie działa to. Mam coś takiego: syncmaster (3-nvidia high definition audio). W rejestrze po edycji friendly name na moment działa zmiana, ale nie na to, co się wyświetla przy tej ikonce głośniczka na dole, tylko na menadżer urządzeń. I po ponownym uruchomieniu komputera nazwa pierwotna powraca, @LORDEK

https://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/nowszy-lepszy-sprawdzamy-czy-nowe-procesory-ryzen-3000-sa-lepsze.html

@LORDEK der8auer zrobił testy X570-tek i znowu nasz TUF odebrał zasłużone laurki :slight_smile:

Pięć godzin temu było:
Fota298

O widzę Bartka wyrzucili, a myślałem ż czat poszedł w diałby :stuck_out_tongue_winking_eye:

On myślał, że zrobi nowy kanał z ikony 3 kropek i kresek

@gom1 już kilka testów widziałem. Chyba Asus zrobił niechcący za dobre mobo w tej cenie. Ja jeszcze muszę wymienić termpoad pod wentylatorkiem, bo dalej siedzi tam pasta, którą dałem zamiast oryginalnego pada, a temperatury nie są zachęcające - w IDLE mam 60-65.

ja nawet nie wiem ile mam tam temp

dobra… trzeba dalej biegać Trevorem :smiley:

Ja mam do skończenia A Plague Tale: Innocent oraz Shadow Warrior 2

wiewiórki ćwierkają na mieście:

• 3600XT 4,0GHz, boost 4,7GHz (X 3,8/4,4)
  • 3800XT 4,2GHz, boost 4,7GHz (X 3.9/4,5)
  • 3900XT 4,1GHz, boost 4,8GHz (X 3,8/4,6)

Kto to wrócił z banicji?! :stuck_out_tongue_winking_eye:

Ładnie te zegary wyglądają. Niemniej ja będę się przesiadał dopiero za kilka lat, ale już na Zen 3.

Sklep Xtreem padł… Mam od nich mojego Ryzena…

Chciałoby się powiedzieć “a nie mówiłem”? :smiley:

Właśnie dlatego wolę czasem dopłacić parę złotych za zakup w uznanym, dużym sklepie :wink:

Zawsze pozostaje Ci gwarancja producenta jeszcze :wink: