Spolszczenie do visty

(Sp186d23) #1

SIema mam windows vista ultimate edition x64 i poszukuję do tego systemu psolszczenie jeśli możecie to dajcie linka , z góry dzięki :slight_smile:

(Jacek Bydgoszcz) #2

To czemu nie kupiłeś polskiej wersji?Nie ma spolszczenia. :stuck_out_tongue:

(Nukem126p) #3

A jest juz po polsku Vista ?

(Dawiddek55) #4

TAK :o

(Sp186d23) #5

Ej no napewno jest spolszczenie czy tma jakaś łatka na angielską bo mój kolega dostał tkaie coś i sobie zmienił wiec to musi być coś takeigo napewno jest :smiley:

(Lukasz Misiaczyk) #6

w dodatkach do oryginalnego systemu Windows można pobrać polski pakiet językowy :stuck_out_tongue:

(Sp186d23) #7

a gdzie dokaldnie jest ten pakiet jezykowy?? daj mi linka lub gdzie mam tego szukac czy cos zalezy m ian tym bardzo a kupielm viste po angielsku bo polska nie ma wielu funkcii

(Kozza) #8

Bez żartów... ma wszystkie a pakiet językowy masz na stronie. Link jest Windows Update zawartym w systemie :slight_smile: Chyba tak :slight_smile:

(JNJN) #9

doman30

Pisz poprawnie i popraw błędy, inaczej wszystkie posty pójdą do kosza,opcja zmień i popraw wszystkie swoje posty.JNJN

(Netros) #10

Głupie pytanie!

Przeszukałbyś forum. Jest pełno o pakiecie językowym MUI! Ściągasz poprzez Windows Update.

Nie ma tylko Rozpoznawania mowy, ale to też można włączyć... :stuck_out_tongue:

Jeśli znasz inne to napisz!

(Janek Max) #11

Jest spolszczenie dla visty ale nie lagalne :x anemon1992 jak nie wiesz to nie pisz w update nie ma jeszcze do pobrania polskiego MUI a rozpoznawanie mowy nie działa bo polski język jest zabardzo skomplikowany :stuck_out_tongue:

(Kramer) #12

Gdzieś na forum był już taki temat i skierowano tam na stronę microsoftu

(Netros) #13

Można uruchomić na PL rozpoznawanie mowy angielskie :stuck_out_tongue:

(Janek Max) #14

O tym chyba wiem ale po polsku nie ma bo jesst zabardzo skąplikowany ale może kiedyś.........