Spolszczenie MS-DOS na MS Windows Vista

Przymierzam się do spolszczenia angielskiego DOS’a na Viście. Niewiem czy komu kolwiek się to przyda… więc się pytam kilka osób niech zgłosi chęć to spolszcze znanego CMD :slight_smile:

Pozdrawiam.

no wiesz jesli bedzie za free to chętnie bym pociągnął :slight_smile:

a po co chcesz to spolszczyc? o0

Yoile, tak ja to za free zrobie… ale serio sie przyda?? ktos jeszcze??

xcracker nieodpowiedziałeś na moje pytanie… 8)

problemy ze wzrokiem czy niechęć odpowiedzi?

chcesz spolszczyć coś co będzie w koncowej wersji spolszczone… no chyba ze Ty komedy chcesz “spolszczyc” :smiley: ale to juz jest raczej śmiech na sali niż “zbawienny” motyw.

Po co?? A po to że ktoś może używa!! Więc PL lang jest dla niektórych potrzebny… a po 2) nie mam problemu ze wzrokiem ani niechęci do odpisania… A ty możesz co najwyżej mieć kółopot z kulturą :wink:

xcracker być może i mam ale nie Tobie to oceniać :wink:

ale wracajac do tematu…co dokłądniej chcesz spolszczyć? linie komend? i jak to sobie wyobrażasz? napisz cos wiecej…

Panowie, to nie jest chat

===::> Na Luzie

Miłej dyskusji

z tego co wiem, to MS-DOS’a nie ma już od czasu pojawienia się Windowsa XP :slight_smile:

to co tam jest, to tylko interpreter, coś jak bash, tylko gorszy … ale to na pewno nie jest MS-DOS ;]

tzn chcesz spolszyć komendy COMMAND.COM ? To co wywołuje się poleceniem “cmd” w uruchom? no cóż…

Lepiej spolszcz linię komend Linuksa, z której wprew pozorom używa dużo więcej osób.