Spolszczenie MS-DOS na MS Windows Vista

(Matrix) #1

Przymierzam się do spolszczenia angielskiego DOS'a na Viście. Niewiem czy komu kolwiek się to przyda.. więc się pytam kilka osób niech zgłosi chęć to spolszcze znanego CMD :slight_smile:

Pozdrawiam.

(Yole) #2

no wiesz jesli bedzie za free to chętnie bym pociągnął :slight_smile:

(Azpr) #3

a po co chcesz to spolszczyc? o0

(Matrix) #4

Yoile, tak ja to za free zrobie... ale serio sie przyda?? ktos jeszcze??

(Azpr) #5

xcracker nieodpowiedziałeś na moje pytanie... 8)

problemy ze wzrokiem czy niechęć odpowiedzi?

chcesz spolszczyć coś co będzie w koncowej wersji spolszczone... no chyba ze Ty komedy chcesz "spolszczyc" :smiley: ale to juz jest raczej śmiech na sali niż "zbawienny" motyw.

(Matrix) #6

Po co?? A po to że ktoś może używa!! Więc PL lang jest dla niektórych potrzebny... a po 2) nie mam problemu ze wzrokiem ani niechęci do odpisania... A ty możesz co najwyżej mieć kółopot z kulturą :wink:

(Azpr) #7

xcracker być może i mam ale nie Tobie to oceniać :wink:

ale wracajac do tematu...co dokłądniej chcesz spolszczyć? linie komend? i jak to sobie wyobrażasz? napisz cos wiecej...

(Asterisk) #8

Panowie, to nie jest chat

===::> Na Luzie

Miłej dyskusji

(Kubarek) #9

z tego co wiem, to MS-DOS'a nie ma już od czasu pojawienia się Windowsa XP :slight_smile:

to co tam jest, to tylko interpreter, coś jak bash, tylko gorszy ... ale to na pewno nie jest MS-DOS ;]

(Sawyer47) #10

tzn chcesz spolszyć komendy COMMAND.COM ? To co wywołuje się poleceniem "cmd" w uruchom? no cóż...

(Kpc21) #11

Lepiej spolszcz linię komend Linuksa, z której wprew pozorom używa dużo więcej osób.