Spolszczenie Visty... RC1 (5600)

Ja już sobie poradziłem z edycją pliku shell32.dll.mui i explorer.exe.mui w system32/en-us/ tylko jest jeden problem pliki spolszczone a system nadal nadaje po angielsku, co robić z jakich on jeszcze plików korzysta, gdzie są jeszcze te pliki shell32… itd.?

Mam viste 5600 RC1

a ja tak sie zastanawiam czy aby edycja tych plikow jest legalna (bo wydaje mi sie ze jest to lamanie zasad licencji)

Nie jest legalna. Ale jak taki uczciwy Polak jestes to napusc na goscia policje :slight_smile: Zastanawiasz sie czy to legalne, podczas gdy 80 % uzytkownikow tego forum ma pirata XP

No z tym trza sie zgodzic, ja mam home org ale jego mozna sobie w #$%^@ wsadzić :stuck_out_tongue: Przynajmniej jest namiastka oryginalnosci w viscie i co z tego ze to beta :stuck_out_tongue:

Nie zastanawiajcie się legalnością, tylko doradzcie jak to spolscić?

Dokładnie mam explorer i shell32 spolszczone a nadal Vista nadaje na ang falach :confused:

moglbys jeszcze podac statystyki z ktorych wynika to 80% ?

poza tym regulamin punkt 1.2 d)

Zle sie wyrazilem - procent piractwa w Polsce faktycznie nie musi przekladac sie na forum - ale zapewne duzo lepiej jest. Najbardziej wkurzajace jest takie ‘udwanie swietoszków’ - cytowanie regulaminow, pisanie ze piractwo jest be (bo to zwykla kardziez) itp , a jednak Polska to kraj piratow - ja sam uzywam oryginala ale tylko dlatego ze dorzucili kompa - inaczej kupił bym wersje ‘kradzionia’. to siwadczy o mnie, ale nie jestem w mniejszosci :slight_smile:

tu masz lin: http://www.download.net.pl/d2897/Resource-Hacker/

Pozdrawiam :slight_smile:

…Ja tam używam angielskiej wersji Visty 5600 (nie za bardzo znam anglika, ale myślę że wyjdzie mi to na dobre :slight_smile: ), - i nie wiem czy jest sens spolszczania skoro zaraz wyjdzie polska wersja (ale nie będe krytykował bo można się wiele nauczyć, i to popieram), :smiley:

Chyba po raz kolejny muszę Ci przypominać, na jakim forum jesteś.

Czasowo zamykam