Spolszcznie do Visty - download

Witam. Tym razem chciałbym wiedzieć bo słyszałem że w necie jest spolszcznie do Visty. Chcaiłbym wiedziec skad je można pobrać(to chyba nie jest nielegalne) jezeli jest. Dzięki

Ja też coś słyszałem, ale to ponoć nieoficjalne spolszczenie i na razie nie kompletne. Najlepiej poczekać jeszcze z tydzien na premkę PLki.

No tak ale wiesz lepiej sie upewnic jak to po pl wygląda.

Złączono Posty : 24.01.2007 (Sro) 19:19

Ja juz coś znalazłem. Spolszcznie niekompletne ale cos tam daje. Tylko po reset jest to samo EN. Ten program windowsa przywraca pliki.

Złączono Posty : 24.01.2007 (Sro) 19:20

A i jeszcze niewiem jak to wuylączyc. Proszę o pomoc. Plisss

spolszczenie nie działa i tyle :slight_smile:

To jak jakby nie było go , proste :stuck_out_tongue:

Tydzień czasu cię nie zbawi, i Vista PL będzie na pułkach sklepowych

jak mam dac 1300 zl to mi sie w glowie kreci. Wole swojego XP

Spolszczenie jest stworzone przez rneo23 http://www.winbeta-forum.yoyo.pl/viewtopic.php?t=634

1300 zł?? Gdzie ty chcesz kupować tą Viste? Najtańsza wersja kosztuje 320 zł a najdroższa wszystkomająca (ach ta reklama plusa :P) kosztuje około 700 zl

Ale Ultimate OEM.

no tak ale podałem najniższe możliwe ceny do posiadania Visty :wink: nie każdy potrzebuje odrazu BOXa

Box mi zbędny. Zobacze. A kupując Viste place za Cd-key czy cd-key i płytę?? Banalne pytanie ale coś słycszałem że cd-key pozniej się kupuje.

Za wszystko

Mam to spolszczenie ale nie działa mi. W trybie awaryjnym jest PL, a w normalu jest EN. Bardzo bym prosił o pomoc. Pliss. Może to gdzieś indziejtrzeba wkleić.

Windows Vista w wersji PL już jest , także czekaj tylko na premierę :slight_smile:

Spolszczenie nie działa, a jak działa , to spolszcza tylko ok20 % systemu