Sposób instalacji Ipli Lite na archu

A masz włączony KWallet? Jeżeli nie to: Ustawienia systemowe -> Zaawansowane -> Portfel KDE -> Włącz podsystem portfela KDE. Po dokonaniu tego, odpal ponownie Iplę.

U mnie działa dość dobrze. Zdążyłem nadrobić zaległości we “Włatcach” nawet. :faja:

Mam tu: Sempron 2200 (zegar real ok 1550 mHz), radeon 128 MB, łącze - jakieś ADSL, za routerem D-Linka.

Na tym wszystkim Ubuntu 9.04 z Gnome. Klikam teraz zza granicy oczywiście (jakieś 1500 kilosów).

Router na defaulcie praktycznie, jedynie co to “Enable UPnP”, żadnego celowego forwardowania portów. Firewall na Ubuntu to samo, znaczy default. Z wynalazków aktywne - Compiz i tv-out (stery grafiki otwarte). Sieć aktualnie po kablu, ale nie będzie problemu przetestować drugiego kompa po radiu w razie potrzeby.

Pudło jak widać leciwe troszkę, ale ciągnie IplaLite bez większych problemów.

Instalacja: wpierw Adobe Air ( przykład ), restart kompa (pewnie wystarczyłoby logout) i następnie IplaLite.

Jak już pisałem, zdążyłem zaliczyć kilka całych odcinków “Włatców”, no i na wszelki wypadek klikłem też kilka losowo wybranych klipów. Żadnej dyskryminacji ze względu na zagraniczne IP chwilowo nie widzę, wsio śmiga.

ubuzrzut.th.jpg

Pozdrawiam.

Należy Ci się piwo:) Działa. Tak jak wam wszystkim:)