Sposób na dobrą reklamę forum

szukam dobrego sposobu na reklamę swojego forum… :?

forum jest o grach z serii “Soldier of Fortune” i moje pytanie jest takie:

-jak skutecznie rozreklamować forum aby mieć dużo użytkowników?

dałem linki do wszystkich wyszukiwarek, ale to i tak nic nie dało… :frowning:

czy są jakieś skuteczniejsze sposoby? :wink:

Wydrukuj 1 000 000 ulotek a następnie wynajmij samolot i rozrzuć je nad miastem :mrgreen: + wielkie bilbordy reklamujące to forum :lol:

wykup domenę :wink:

Łatwiej wówczas wypromować :P:P

Bo adres unikalny i nie żadne nazwa_twojego_forum.byethost17.com …

Zapisać się na toplisty, brać udział w konkursach, poszerzyć tematykę !!

Bo pomyśl … chyba więcej użytkowników byś miał, gdyby to było forum ogólnie o grach … a tak to narzucasz jeden tytuł gry, która Ci się podoba … więc nie myśl, że innym również …

BTW.

Na temat Twojego podpisu - proponuję to przeczytać .

Np. powymieniaj się banerami, butonami z innymi stronami. Jeżeli jest to nowe forum, to od razu nie będziesz miał dużo użytkowników. Musisz poczekać.

a adres moze byc np. www.forumsof.xt.pl? (to tylko przykład, nie reklama :))

nie

Rozgłośnij to wśród kumpli i powiedz żeby powiedzieli swoim kumplom a ci kumple twoich kumpli powiedza swoim kumplom… nie wiem :roll: zrób bannera powiedz koleżance żeby se dała na bloga a ty na swoja strone dasz jej… :roll:

Zrób reklame w telewizji jak ma allegro :lol:

daj ogłosznie do sieci satelitarnych, wkradnij się na wielkie portale i tam zamiast strony portalu umieść swoją reklame :slight_smile: PS. ulotki o,których wspominał aju rozrzuć nad państwem o dużej gęstości zaludnienia takim jak np. Chiny. A żeby dobrze rozreklamować forum to najlepiej zrobić do niego niewielką strone, podnieść jej pagerank i ludze za jej pośrednictwem będą wchodzić na twoje forum.