Sposób na zdrowe palenie prawda czy fałsz?

Witam mój brat który ma 19 lat twierdzi że palenie nie szkodzi on mówi że jak nie połyka tego dymu tytoniowego to on sie nie dostanie do płuc tylko przytrzymuje w ustach to tylko oddech jest niesiweży a tak to nic po za tym czy to prawda z góry mówie że ja nie pale

:o

Większych głupot nie słyszałem :x

A twój brat czytał co jest na pudełku napisane(bo chyba nie) :x Tam jest odpowiedz na to pytanie :roll: (na dole pudełka) :evil:

No włsnie niech przeczyta cos jest na pudełku napisane a nie wymysla jakąś własną teorie !!

kieca1991 Myślisz że nikotyna i inne szkodliwe związki zawarte w dymie tytoniwym dostają się do organizmu tylko przez płuca ??

A słyszałeś o tzw biernym paleniu które jest ponoć bardziej szkodliwe od normalnego :?

Więc niech Twój brat siądzie na :google:

wtedy jest biernym palaczem, a co istotne moze sie nabawic raka warg co jest czasem spotykane u palaczy cygar :?

Brat średnia 1,10 :x

Powiedz bratu image073.jpg

Osoba która mówi takie rzeczy chyba ma IQ na minusie… wiec czego od niego wymagacie? czytania? i obsługoi komputera? :smiley: :lol:

rak wargi, języka, gardła, krtani itd

Widzieliście kiedyś w telewizji jak gościo miał raka żuchwy. Wycieli mu część. Teraz ma wygląd ma co szpanować przed dziewczynami :mrgreen:

Bzdura :roll:

nie prawda to wszystko , babcia palila 2 paczki dziennie papierosow i przezyla 90 lat , a po za tym o wiele bardziej szkodliwy jest smród z samochodow , spaliny itd , ja nie pale papierosow zeby byla jasnosc…

Aha dzięki za odp powiem mu o tym żeby nie gadał głupot

:evil:

Oty --> śmietnik

Nie palić , nie pić, nie jeść, nie oddychać , w dzisiejszych czasach to raczej od wszystkiego można nabawić się raka , wiadomo ograniczając palenie i “picie” (czyt. nałogowe nadużywanie alkoholu) zmiejszymy ryzyko zachorowania na raka , ale tylko statystycznie, ogólnej mówiąc nie jesteśmy w stanie stwierdzić czy nasz organizm jest podatny na skutki palenia czy “picia” , na raka płuc czy marskość wątroby umierają ludzie którzy nie palili i nie pili , a ładnej starości dożywają nałogowi palacze , dziadek mojej kobity w wieku 94lat usnął z papierosem w ustach , już sie nie obudził, miał lekką i przyjemną śmierć choć palił jak najęty do tego. Jestem nałogowym palaczem , ale jestem również za wycofaniem papierosów ze sprzedaży , dlaczego coś o czym cały świat trąbi że jest “zabójcą” jest ogólnie dostepne, niestety w tym interesie nie liczy się zdrowie jednostek liczy się biznes.

a czemu przeżyła 90 lat na fajkach? Miał kiedyś spaliny itp. My mamy tego syfu więcej i tylko brakuje dymek powciągać. Co było kiedyś a co dziś. Kiedyś ludzie rodzili się zdrowsi. Zobacz co się dzieje na Śląsku

No ja mieszkam na śląsku i nic nadzwyczajnego dla mnei się tu nie dzieje, a co wg ciebie miało sie dziać ?>

A poszukaj statystyk odnośnie zachorowań na raka płuc i pylicę to się przekonasz :stuck_out_tongue:

Wymyślili już lekarstwa antynałogowe przeciwko papierosom. Powodują że nikotyna nie uzależnia…

Ja tam nie pale szkoda płuc, śmierdisz później, szybciej się starzejesz i pieniądze puszczasz w dym…

palenie nawet bierne może by szkodliwe więc niech twój brat nie mówi że przetrzymywanie dymu tytoniowego w ustach jest metodą na zdrowe palenie.