Sposob sprawdzenia ilosci wyslanych SMS'ow

Chodzi konkretnie o to zeby sprawdzic ile smsow zostalo wyslanych z danego telefonu - chodzi konkretnie o Nokie 6610i i Siemensa Me45. Czy jest jakis nie wiem kod ? sposob sprawdzenia tego bo jest dla mnie to wazne …

rachunek szczegółowy ci pomoże 8)

telefony sa na karte !!

to ni ema czegos takiego jak chcesz, mozesz zamówić rachunek szczegółowy dla tela na karte, wtedy sprawdzisz ile smsów był wysłanych na dany numerze, ale od poczatku produkcji tela?

nie ma czegos takiego

a mozesz powiedziec mi w jaki sposob mozna tego dokonac? siec - heyah

ale od poczatku produkcji tela? nie ma czegos takiego

Nie ma w tych modelach pewnie :frowning: ale ogolnie w niektorych telefonach jest taka opcja napewno! tylko nie orientuje sie wlasnie czy w nokii 6610i :?

Np w Nokii 3100 jest taka opcja w wiadmosiach sms jak licznik sms dodam tylko ze po wyjeciu baterii licznik sie nie kasuje wlasnie sprawdzilem mam tela na karte heyah

:o

nie ma jest tylko opcja zapisywania smsów a raczej treści wysłanych smsów, ale to i tak jak wyjmie się baterie od telefonu wtedy licznik sie zeruje

w heyah nie wiem, ale zadzwoń do boku, i powiedz że chcesz zamówić rach. szczegółowy, acha on kosztuje ok. 30 zł

widzisz malo wiesz :slight_smile: jest taka opcja :stuck_out_tongue: tyle ze akurat w nokii 6610i nie ma jej w menu ( chodzi o jakis kod ew. program ktorym mozna to sprawdzic)

a moze ktos mi rzucic liste z tych modeli telefonów ktore maja taka opcje ( chodzi głownie o Motorolke, Sony Ericson, Nokia ale jesli ktos zna inne - bede wdzieczny)

A moze jakas aplikacja Java liczaca to … ?? cokowliek :slight_smile:

Nie ma nic takiego w tym telefonie na karte no chyba ze miał bys ten telefon na abonament :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

to czy telefon jest na karte czy na abonament nie ma nic do tego ! :stuck_out_tongue:

Chodzi o aparat telefoniczny a nie mozliwosci operatorow… :?

Trzeba było ĸupić Sony Ericssona :wink:

CZy pRocz K508i w telefonach K500i i w T630 jest ta opcja sprawdzenia tej ilosci smsow ??? Bo wlasnie zamierzam kupic T630 tylko nie wiem czy warto … nie znam tego telefonu a przyzwyczajony jestem do noki…

W większości SE jest licznik sms/połączeń/danych przesłanych przez wap.