Sposób zaktualizowania javy

Witam.

Mam taki problem. Otóż chciałem sobie zaktualizować Javę, bo to ponoć jest jedna z metod chronienia sie przed Ukash. Chciałem tylko sprawdzić, jaką wersję Javy mam. Nie jestem pewien czy dobrze to zrobiłem, ale po prostu włączyłem javę i wszedłem w zakładkę General/About… To tam jest niby ta wersja? Jeżeli tak, czy można jakoś automatycznie pobrać aktualizację, czy muszę odinstalować Javę i pobrać najnowszą wersje?

Panel Sterowania/Java/Update(zakładka).

PS.Jaka to wersja ?

Linia komend (cmd.exe)

java --version

Hej,

Tak, dokładnie w tym miejscu znajduje się informacja o wersji Javy.

Najlepiej odinstalować poprzednią wersję, przeczyścić dysk i rejestr CCleaner’em, a następnie zainstalować nowszą wersję. Oczywiście można też po prostu zaktualizować, korzystając z przycisku Update Now w zakładce Update, ale czasami stare wtyczki - w poprzednich wersji - widoczne są na przykład w FireFox’ie i nie da się ich stamtąd łatwo usunąć.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Kieruj się tym: http://www.java.com/pl/download/testjava.jsp Strona poprowadzi “za rączkę” :slight_smile:

Gdzie to jest, bo ja tego nie mam?

MoonWalk94 ,

Proszę zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Hej

Generalnie wszystko zależy od wersji Javy - w platformie 32-bitowej zakładka jest, natomiast w przypadku platformy 64-bitowej próżno jej szukać.

75752569305297196269_thumb.jpg

Pozdrawiam,

Dimatheus

Agaton - jak ja mam niby czytelniej nazwać ten temat?

To w końcu jak zaktualizować tę Javę? Musze odinstalować i zainstalować od nowa, jak rozumiem…?

Nie ,nie musisz usuwać .Możesz ściągnąć najnowsza instalke Javy ze strony producenta .

Odinstaluj nieaktualna wersję i zainstaluj najnowszą Java 7 Update 25

Hej,

Przecież pisałem powyżej - oba rozwiązania są poprawne, ale usunięcie starej wersji i instalacja nowej jest rozwiązaniem lepszym - na przykład ze względu na wtyczki w FireFox’ie, o czym pisałem w swoim pierwszym poście w tym temacie.

Pozdrawiam,

Dimatheus