Spowalniające gg...?

Witam, otóż mam z gg (ver.7.7) taki problem, że spowalnia mi komputer. Jeszcze wczoraj wieczorem wszystko było normalnie, winamp, internet, nic się nie ścinało, aż tu dziś włączam komputer, internet i coś mi się ścina, patrzę w menedżer urządzeń, a tam zużycie procesora 100% i wszystko wskazuje, że to przez gg… Czy mogę wiedzieć jak to możliwe, żeby taki niby mały, niepozorny program, tak bardzo spowalnia mi komputer?

Pozdrawiam.

P.S. Gdy gg wyłączam, zużycie procesora wraca do normy i dodam jeszcze, że konkurencyjne komunikatory (tlen itp.), nie spowalniają w ogóle systemu.

Z góry dziękuję za pomoc.

Pobierz okrojoną wersję.

Powinna gdzieś być w dziale programy.

Temat był już poruszany.

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=23&id=1371

Okrojoną, tzn. starszą? :roll:

Mam ten sam problem. Pobralem okrojona wersje… niby pomoglo. Moj procesor to 2.4 podkercony do 3.0 GG ptrafi pochlonac 70% jego wydajnosci co jest dla mnie sbsurdem… Szukalem na forum odpowiedzi i nie znalazlem nic komkretnego. Musze tez dodac ze stara wersja ktora mialem wczesniej (z przed 2 lat chyba) dzialala oki… ostatnio tez zaczela mulic.

może coś się ci przyczepiło do kompa wklej logi do sprawdzenia .

Dobra, to chyba to? I co teraz? :?

Czy na liście procesów widnieje proces update.tmp?

Nie, nie ma, a ma to jakieś istotne znaczenie?

Ja mialem to samo do dzisiaj, gadu zarlo mi 50-70% procka. Uzylem Banner Killera i wszystko wrocilo do normy. Dziwne zeby reklamy az tak paskudzily, ale jednak pomoglo.

ps. do najnowszego gg uzyj BK 2.3

Usuń w HijackThis.

Optymalizacja i odchudzanie Windows XP