Spowoliona reakcja kompa


(Barowuni) #1

Tak jak w temacie.. dodatkowo czasami jak puszczam jakiś filmik z youtube to dźwięk mi ścina i ma lekkie zwiechy... czasami trzeszczy... jak powyłączam wszystko i włącze muzyke z komputera to tego nie ma.. myślałem, że to wina sterowników.. ale myliłem się.. byłbym wdzięczny za przejrzenie logów :wink:

OTL - http://wklej.to/AWvii

Extras - http://wklej.to/Uwzsk

-- Dodane 21.07.2011 (Cz) 14:42 --

dodatkowo dodam, że coś jest nie tak z netem... mam dzielony net z jakoś 8 osobami... 6mbit.. a użytkownicy bardzo rzadko siedzą... w domu mam router d-link DIR-655 ping jest dziwny bo jak sprawdzam to waha sie od 60-150... i dość często gubi pakiety.. "uplynal limit czasu zadania"... wydaje mi sie ze miedzy 18-6 rano pakietow wogole nie gubi... ale to troche dziwnie i drażni.. może to przez coś co mam na kompie? :[


(Kominekl) #2

Uruchom OTL -> w oknie Własne opcje skanowania/skrypt wklej:

Klikasz Wykonaj skrypt. Dajesz log z usuwania + nowe logi z OTL.

Ponadto, czy używasz Dell DataSafe Local Backup?


(Barowuni) #3

Log z usuwania..

http://wklej.org/id/567372/

OTL - http://wklej.org/id/567373/

Extras - http://wklej.org/id/567374/

Dell DataSafe Local Backup uzylem raz.. bo myslalem ze cos zle porobilem.. i sobie przywróciłem do stanu fabrycznego.. potem już nie używałem.. ale prawdopodobnie niedługo będe robił reinstall.. także albo przywróce do stanu fabrycznego właśnie tym programem.. lub z kopii zapasowej którą zrobiłem z tego programu i mam na DVD.. dlaczego pytasz?