Spowolnianie pracy koputera, migający ekran

Pousunięciu zgodnie z wskazówkami usunąłem wirus, pózniej przeskanowałem przez skaner panda online i niby unieszkodliwil mi te wirusy ale on znowu są aktywne, spowalniają kompa prze startowaniu i przy uruchamianiu programów, a dzisiaj jeszcze monitor zaczął się trzęść. przesyłam logo za Hijack prosze o pomoc jak sie ich pozbyć

skaner avast wykrył niby i usonął jakiegoś robaka ale nic nie pomogło

Proszę zmienić temat postu na konkretny i używać polskich znaków,opcja zmień i popraw.JNJN

Usuń wpisy HJT i pokaż log z ComboFix.

przesyłam logo z ComboFix

Folder i pliki usuń ręcznie będąc w trybie awaryjnym.

Zwykła wersja programu BearShare posiada w sobie syf dlatego proponuję go usunąć. A jeśli koniecznie chcesz z niego korzystać to zainstaluj wersję Lite, która jest pozbawiona syfu.

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą FIX.REG >>> kliknij dwa razy na utworzony plik FIX.REG i potwierdź dodanie do rejestru >>> restart.

Przeskanuj system http://www.ewido.net/en/

Po wykonaniu wklej nowy log z Combo plus dwa logi z Gmer’a wykonane przy takich ustawieniach:

  1. Zakładka Rootkit >>> zaznaczone wszystko oprócz Pokazuj wszystko >>> kliknij Szukaj >>> czekaj cierpliwie aż skończy >>> Kopiuj >>> wklej do posta

  2. Zakładka Rootkit >>> zaznaczone tylko Usługi i Pokazuj wszystko >>> kliknij Szukaj >>> czekaj cierpliwie aż skończy >>> Kopiuj >>> wklej do posta

Jeśli wszystkie logi nie zmieszczą się bezpośrednio do posta, to umieść je w jakimś serwisie hostingowym jako pliki *.txt, a tu tylko zlinkuj.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=96929

BearShare usunąłem

nie moga usunąć

Ściągasz narzędzie KillBox, zaznaczasz Delete on Reboot, potem klikasz All Files i wklejasz do pola Full Path of File to Delete ścieżkę:

C:\WINDOWS\System32\lsasss.exe

Klikasz X i reset sysa.

Usunąłem wszystko co wyrzej zostało wymienione zrobiłem to wszystko zgodnie z kolejmnością jak była napisana i takie efekty mi wyszły : przeskanowa AVG

Combo Fix

wysłałem w nocy i nie zauważyłem że obcieło, niemieści się przesle za chwile link

Złączono Posta : 30.03.2007 (Pią) 14:38

nie miałem wcześniej konta hosta dopiero co załżyłem i nie wiem jak długo potrwa aktywacja, może jest jakiś inny sposób przesłania loga z gmer.

nie jestem za dobry w te klocki

Ściągasz program KillBox, zaznaczasz Delete on reboot , w polu full path of file wklej ścieżkę:

C:\WINDOWS\system32\fontqxet.dll

Klikasz X czerwony i restart kompa.

Usuń wszystko to, co AVG znalazł ale przed tym zrób tak:

jak się tego pozbyć

Złączono Posta : 30.03.2007 (Pią) 18:32

to jest z AVG Anti-Spyware

Start -> uruchom -> wpisz regedit i kliknij OK -> przejdź do danego klucza i usuń dany szkodliwy klucz, który wykrywa program.

Udało mi się wszystko usunąć. Po poownym przeslkanowaniu nic już nie wykrył. Został problem z ruszającym się obrazem, prze skanowaniu się to nasiliło, jakoś długo ładuje się windows! !!

przeskanuj jeszcze SUPERAntiSpyware Free Edition

Przeskanowałem przez Supera AntiSpyware pózniej jeszcze przez Pnada Acktivescane i

usunąłem wszystkie zainfekowane pozycje ale zostało coś takiego

jak to usunąć

Pokaż nowy raport z AVG Anti-Spyware oraz SUPERAntiSpyware Free Edition i ewentualnie jeszcze z Pandy.

Czy przed usunięciem pozycji wykrytych przez AVG zrobiłeś kopię zapasową rejestru?

Pozostałe skanery nic nie wykryły

bie robiłem kopi

Złączono Posta : 04.04.2007 (Sro) 19:55

nie robiłem kopi rejestru tylko wszystko usunąłem