Spowolnienie i ciężkie ładowanie stronek neta (log)

Bardzo prosze o pomoc w sprawdzeniu loga i usunięciu wszystkiego co szkodliwe oraz zbędne. Od tygodnia mniej więcej internet mi strasznie spowolniał… stronki ładuja się strasznie długo i do tego często sie nie wyświetlają i muszę często odświeżać żeby zaskoczyły… Co ciekawesze dzieje się tak zazwyczaj od 12 do późnej nocy. Rankiem wszystko śmiga dosllownie…Nie wiem czy to wina jakiegos syfka który gdzies się zagnieździł czy moze zupełnie czego innego ale bardzo prosze o pomoc.

jeszcze jedno… w sumei to zaczęło sie to tak mniej więcej od momentu gdy zainstalowałam nowe gg , przy instalacji mój AntyVir wykrywał kilkarrotnie jakies trojany. Na początku zaznaczalam opcję przeniesienie do kwarantanny ale wtedy instalacja gg siadała więc w końcy dałam opcje ignoruj. No i nie wiem. Może to co napisalam pomoże w diagnozie mojego problemu :slight_smile:

Poczekaj proszę na opinię innych bo nie jestem pewna, czy wszystko jest dobrze.

To jest do zafixowania w Hijacku -> zaznaczasz wpisy i klikasz "Fix checked"

Nie jestem pewna co do tego:

Czy instalowałeś yahoo toolbar?

Pozatym przejrzyj Optymalizacja XP.

Wejdź: Start > uruchom > msconfig i w zakładce „Uruchamianie” odznacz, niepotrzebne według Ciebie, programy w autostarcie.

Pozdrawiam! :slight_smile:

Wykonaj polecenia Joan :slight_smile:

Ten wpis również do usunięcia :slight_smile:

Po zabiegach dla pewności daj nowy log z Hijacka + log z Silent Runners

usunęłam te 3 wpisy.

nowy log:

Jest ok.

Na wszelki wypadek pokaż jeszcze log z SilentRunners.

log z silent runnerss

I jeszcze mam pytanko. Otórz mam jeszcze taki problem że ilekroś ściągnie mi sie jakiś plik video to gdy otwieram folder do którego się ściągnął to wyskakuje błąd explorera i folder sięzamyka. Jest na to może jakaś rada? ogolnie pliki sa dobre bo się odtwarzają normlanie… tylko ten błąd…

Otwórz notatnik i wklej w nim to:

Plik -> zapisz jako -> zmień rozszerzenie na wszystkie pliki -> zapisz pod nazwą FIX.REG

Odpal plik FIX.REG i potwierdź dodanie do rejestru i reset kompa :slight_smile:

Przeczyść rejestr (polecam do tego jv16 PowerTools 2006 1.5.2.344), zrób defragmentację, oraz przejrzyj: Optymalizacja XP

Wejdź: Start --> uruchom --> msconfig i w zakładce uruchamianie odznacz (według Ciebie) niepotrzbne przy autostarcie programy :slight_smile:

przeskanowałam rejesrt tym programem i wyszło mi ze wszystkie wpisy są blędne i takie tam … teraz tylko nie wiem czy mam je usuwac ?? czy to bezpieczne? bo w sumie raczej przejrzenie ich za dużo mi nie da bo sie na tym nie znam :frowning: Więc jak to zrobić?

Opcje rejestru -> Narzędzia -> Czyszczenie rejestru -> Po zakończeniu dajemy -> Wybierz -> Wybór specjalny - > Pozycje które można bezpiecznie usunąć

tylko że ja nie widze tam czegoś takiego w opcjach:(

po przeskanowaniu w narzędziach są takie opcje

-wyszukaj

-pokaz główne okno programu

-konfiguracja programu

-kopie bezpieczeństwa

Jak to znaleść?

Tutaj masz opisane czyszczenie rejestru za pomocą innego narzędzia -> http://www.centrumxp.pl/WindowsXP/793,1 … estru.aspx