Spowolnienie komputera, samoczynne restartowanie

Witam,

po raz kolejny zmuszona jestem zwrócić się o pomoc na tym forum.

Kilka miesięcy temu komputer przeszedł gruntowny format i do niedawna wszystko działało całkiem nieźle. Jednak jakieś dwa tygodnie temu zaczęły się problemy.

  • po pierwsze znaczne spowolnienie komputera. Wszystko się tnie, samo z siebie zawiesza w najmniej oczekiwanych momentach (myślę tu o Firefoxie, Photoshopie i innych podobnych aplikacjach) i działa tak, że skutecznie uniemożliwia pracę.

  • drugie - bardzo długi czas włączania systemu (od wpisania hasła użytkownika i wciśnięciu “zaloguj”). Wczoraj doszło do tego, że komputer po wpisaniu hasła się zawiesił i nie było innej rady, jak go zrestartować na ekranie powitalnym. Z ciekawości zmierzyłam czas, w ciągu którego się włączał - od ekranu powitalnego do całkowitego załadowania pulpitu minęła minuta dziesięć. To trochę dużo - a na pewno o wiele więcej niż jeszcze przed czterema tygodniami.

  • trzecie - dzisiaj po włączeniu komputera i załadowaniu się pulpitu, sam z siebie się zrestartował - nie zdążyłam nawet poruszyć myszką. Problem jednak się nie powtórzył.

Pierwsze, co chciałabym wyeliminować, to ewentualne wirusy. Używam ESET Smart Security, ale kto wie - może jakiś sprytny robal przemknął się gdzieś do mojego systemu. Dlatego bardzo prosiłabym o sprawdzenie mojego loga - http://www.wklej.org/id/87933/.

Z góry bardzo dziękuję za zainteresowanie moim problemem i ewentualną pomoc.

Fix w HijackThis.

Daj log z Combofix.

Wykonaj optymalizację systemu.