Spowolnienie komputera/uzycie procesora 100%

Witam,

po niedawnej zabawie z virusem sality formatowalem komputer okolo 5 razy, komputer dzialal sprawnie 2 miesiace od ostatniego formata, ostatnio zauwazylem ze ladowanie windowsa znacznie sie przedluzylo, nie jestem pewny ale laduje sie okolo minuty (samo to okienko Windows XP i ten pasek), nastepnie dzwiek ktory sie uruchamia przy starcie windowsa jest takby urywany, jakby komputer sie zawieszal, potem jeszcze to jakos chodzi ale widac ze wolniej, procesor bardzo czesto ma zuzycie 100% mimo ze korzystam tylko z przegladarki i gg, wywalilem wiekszosc niepotrzebnych programow ktory sie uruchamiaja przy starcie (chociaz teraz dbam o to i nie bylo ich zbyt duzo) i nie widac roznicy, najgorzej jesli chce przerzucic dane z jednego dysku na inny to juz jest tragedia, wolno to idzie, muzyka w winampie sie tnie, zuzycie procesora 100%, nawet normalnie korzystac z przegladarki nie moge

nie wiem czym to moze byc spowodowane, zrobilem skan combofixem, tutaj log przed probami zmian, jak juz zauwazylem ze cos jest nie tak: http://wklejto.pl/27072

Procesor 2,66 GB

1GB Ram

prosilbym o jakas pomoc, nie chce znowu siegac po plyte z windowsem

Witaj,

Już miałem odpowiedzieć tobie na problem jednakże sam się przekonałem że pomimo tego co zrobiłem( i miałem zamiar zaproponować) mój procesor też biega na 100% zużycia.

W takim razie dołączę się do tematu z moją sytuacją:

Screeny poniżej :arrow:

100procesor.png

procesyrunning.png

nadal potrzebuje pomocy :x

Log z ComboFixa czysty.

jessi