Spowolnienie komputera

Witam serdecznie,

ostatnio mój laptop zaczął świrować, zdarza się że mozilla włącza się przez 10 minut i potem cały czas muli, winamp się tnie, praktycznie nic nie można zrobić. Pomaga kilkukrotny reset komputera i za którymś z kolei włączeniem komputera wszystko ok, do czasu kolejnego uruchomienia…

http://www.wklej.org/id/794896/ OTL

http://wklej.org/id/794897/ Extras

Proszę o pomoc.

Proszę odinstalować

Dodatkowo proszę o raport Autoruns http://www.dobreprogramy.pl/AutoRuns,Pr … 13208.html Po zakończony skanie zapisz raport spakuj plik i wrzuć na jakiś hosting. Link do niego podajesz tutaj.

Autoruns: http://speedy.sh/X3q7s/autoruns.rar

Nie wiem czy to ma związek ze spowolnieniem komputera, ale od pewnego czasu tworzą mi się na dysku d - niesystemowym oraz dysku zewnętrznym jeżeli jest podłączony do komputera różne foldery o dziwnej nazwie typu “a36173cc4b370936bc35b3de”. Wyczytałam gdzieś, że to mogą być foldery systemowe, ale wcześniej mi się nie tworzyły (bądź nie były widoczne), a teraz średnio dwa czy trzy przy każdym uruchomieniu komputera. Usuwają się tylko przy pomocy unlockera - inaczej pokazuje mi brak uprawnień.

Dodatkowo w momencie ładowania się windowsa pokazuje się okno ‘visorshortcut’ - wcześniej też takiego czegoś nie miałam.

Masz Trend Micro oraz Avasta jeden proszę odinstalować. Do usunięcia także McAfee Security Scan Plus

Uruchom Autoruns przejdź do zakładki Logon - znajdź i odhacz (nie usuwaj)

Restart komputera i sprawdź jak działa.

Dziękuję za dotychczasową pomoc.

Testowałam komputer przez weekend i sprawa wygląda tak:

  • jeżeli uruchamiam komputer - działa bez problemów, nie zawiesza się - szybko i ładnie śmiga.

  • jeżeli komputer uśpiłam i następnie go ‘wybudzam’ - problem się powtarza: mozilla się włącza przez kilkanaście minut, wszystko się wiesza, nic nie można zrobić i ostatecznie muszę go resetować… (tylko teraz wystarczy jeden reset, a nie kilkanaście - jak to miało miejsce wcześniej).