Spowolnienie otwierania stron www, ale łącze OK

(Joshuatree21) #1

Witam,

Mój problem:

ni stąd ni zowąd, straszliwie spowolniło mi się otwieranie stron www, ale muszę dodać, że parametry mojego łącza są OK. Mam 3mb, zrobiłem test prędkości i wszystko ładnie powinno hulać, więc problem raczej nie leży po stronie firmy dostarczającej neta. Poza tym wszelkie filmiki na YT (jak już po dłuższej chwili uda mi się wgrać tę stronę) śmigają tak jak zawsze. Podejrzewam, że 'download' również działa jak powinien tylko te strony www otwierają się niemiłosiernie długo. Mój procek to AMD Turion 2.4 Ghz, mam 4GB RAM, Winde 7 64bit.

Mam firefoxa, sprawdzałem na google chrome i to samo - strony ładują się kilka minut, po czym najczęściej wyskakuje napis: strona niedostępna, albo jakieś inne krzaki. Wszelkie inne programy, gry czy windosowskie okna działają bez zarzutu.

Kompa przejechałem avastem! - nic nie wykrył.

Chcę wrzucić log z OLT ,ale mam z tym olbrzymie problemy, gdyż strona wkleto.pl i inne tego typu nie otwierają mi się, nie mówię już o załączeniu plików tekstowych. Są jakieś inne sposoby żeby zamieścić loga?

EDIT: Sprawę badałem przed momentem również na drugim lapie - też strasznie zamula z ładowaniem stron internetowych. Czyżby jednak coś szwankowało na światłowodzie?

(Gwmaniak) #2

Myślę, że masz łącze z limitem downloadu i po prostu go wykorzystałeś. Po wykorzystaniu limitu łącze właśnie ogromnie zwalnia.

(Umpfh) #3

Daj loga z OTL.