Spowolnienie pracy komputera;

Witam;

Od pewnego czasu mój komputer bardzo spowolnił swoją pracę - internet chodzi wolno (co jest bardzo niepokojące), procesor pracuje na 50% wydajności, nawet, jeśli żadne większe programy nie są włączone i jeśli chciałbym wejść na jakąkolwiek partycję, zajmuje mu to za dużo czasu. Więc na pewno, jest coś nie tak. Tylko co ? Mam nadzieję, że nie jest to nic bardzo poważnego i da się to naprawić.

Tak więc, zamieszam standardowe logi z OTL :

OTL.txt : http://wklej.to/LIHI0

Extras.txt : http://wklej.to/ES7Hn

jakiego masz antywirusa ? przeskanuj najlepiej cały dysk bo na bank masz wirusa :slight_smile: i dobrze by było gdybyś zmienił system plików na dysku c i pozostałych na NTFS

Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt…Zatwierdź restart komputera. Zapisz raport, który pokaże się po restarcie. Następnie uruchom OTL ponownie, tym razem kliknij (Skanuj).

Pokaż nowy log OTL.txt oraz raport z usuwania.

OdinstalujBS_Player Toolbar,DAEMON Tools Toolbar.

Więc sprawa wygląda tak - jeśli wkleję cały skrypt, to komputer nagle się resetuje, a po włączeniu się żaden raport się nie pokazuje, ale Windows wywala komunikaty, że podniósł się po poważnym błędzie i tworzy jakieś pliki. Jeśli wkleję skrypt, bez “:Commands [emptytemp]”, to pokazuje mi się takie coś :

http://wklej.to/eDqVe

Nie wygląda to dobrze.

Pobierz Malwarebytes http://www.dobreprogramy.pl/Malwarebyte … 13117.html Wykonaj pełny skan Usuń co znajdzie program podaj log na forum

Po tym podaj nowy log OTL na forum

Wykonałem pełne skanowanie Malwarebytes - znalazło mi 6 zainfekowanych plików, usunąłem je, zamieszczam log, który powstał :

http://wklej.to/Bc9JC

  • nowy log z OTL :

http://wklej.to/QntNe

Na początek spróbujemy tak Kopiowanie skryptu do OTL zaczynasz od :OTL

Usuń OTL z dysku Pobierz go na nowo

W okno Własne opcje skanowania / skrypt w OTL wklej:

Klikasz na Wykonaj skrypt. Zgadzasz się na restart komputera. Log z usuwania na forum

Następnie ponownie uruchamiasz OTL klikasz raz jeszcze Skanuj i dajesz nowy log na forum Czyli dwa logi jeden z usuwania drugi z nowego skanowania po usuwaniu.

No więc, znów jest to samo - wklejam cały skrypt, 2-3 s. i restart samoczynnie następuje. Znów komunikaty o poważnym błędzie i tworzenie “thumbs.db”. Ściągnąłem od nowa OTL - jak widać, nie pomogło.

Spróbuj to zrobić w trybie awaryjnym.Przeskanuj progr.Dr.WEB CureIt.

W trybie awaryjnym również się nie da tego wykonać - restart, i już myślałem, że już się nie podniesie z tego, bo kilka razy się włączał ponownie, wreszcie jakoś załapał.

Czyli skan Dr. WEB ?

Spróbuj jeszcze tak Skrypt nie jest kompletny ale resztę może uda się usunąć OTLem

Pobierz The Avenger zaznacz poniższy tekst

kopiujesz - klikasz na Paste Script from Clipboard - Execute - Potwierdzasz i zgadzasz się na restart klikając OK.

Po wykonaniu skasuj z dysku plik: C:\Avenger\backup.zip i wklej raport na forum C:\avenger.txt

Instrukcja obsługi programu http://cybertrash.pl/images/tata/Avenger/Avenger.html

Po tym podaj nowy log OTL

Ściągnąłem Avenger, wkleiłem skrypt, komputer się zrestartował (kilka razy, musiałem go uruchomić w trybie awaryjnym), chciałem usunąć foldery, ale tak mój folder z avenger wygląda :

http://img87.imageshack.us/i/avenger.jpg/

Więc mam kolejny problem. Plus jeszcze jak wpisuję w google jakieś hasło, chcę wejść na stronę, to wyskakują mi reklamy jakieś.

Skanuj WEB-em.