Spowolnienie Systemu Windows 7

Nie wiem co się stało ale strasznie spowolniło mi się działanie systemu windows 7 . Włącza się szybko , ale gdy gdy wyświetli się ekran nagle dostaje laga i nim można coś zrobić trwa to 5 min , dodatkowo wyświetla się konsola32 . Nie wspomnie o problemach z grami , przykładowo lagi przy gothicu 1-2-3 A mam komputer  intel i5 3,8 ghz 8 gb ramu karte ATI Radeon 2GB HD , dodatkowo wspomnę , że ostatnio instalowałem aktualizacje AMD C. Karty graficznej .

  1. Skanowałeś kompa czy nie masz wirusów?

  2. Nie masz niczego na pulpicie ciężkiego (to pewnie nie to ale tak pytam na wszelki wypadek) ??

  3. Jak instalowałeś sterowniki to karty graficznej? Ręcznie (pobrałeś instalkę sam) czy przez MS Update pobrało i zainstalowało automatycznie?

  • Jeżeli automatycznie przez Windows Update to pobierz ręcznie ze strony producenta, potem odinstalować je i zainstalować nowe pobrane.
  1. Jakie programy masz uruchomione przy starcie systemu i antywirus+firewall??

W Menadżerze urządzeń przejdź do Kontrolery IDE ATA/ATAPI, kliknij prawym na ATA Chanel X, Właściwości, Ustawienia zaawansowane i sprawdź czy masz zaznaczone Włącz DMA, jeśli nie to zaznacz, zapisz ustawienia i uruchom ponownie komputer (sprawdź wszystkie kanały).

Sprawdz -http://windows.microsoft.com/pl-pl/windows/open-device-manager#1TC=windows-7-czy nie ma znaków zapytania wykrzykników itp.