Spowolnienie + wyskakujące połączenie na starcie

Mam następujący problem, od pewnego czasu system działa dosyć opieszale a zaraz po starcie pojawia się okienko systemowe informujące o tym, iż nie można się połączyć z internetem, gdyż nieprawidłowy użytkownik i hasło… Wygląda na to, że coś wymusza modemowe połączenie z internetem, gdyż nigdy nie starałem się nawet automatycznego połączenia wprowadzać…

Log jest następujący:

W trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu usuwasz (wpisy Hijackiem, pliki/foldery na czerwono ręcznie z dysku (w razie problemów z usuwaniem plików użyj narzędzia KillBox ):

Po zabiegach nowy log z Hijacka + log z Silent Runners

Więc tak, zrobiłem jak kazałeś, z tym że tych plików nie było już, prawdopodobnie skasowałem je już dawno temu podczas jakiejś wcześniejszej infekcji. Mimo to nadal wyskakuje połączenie z neostradą, okienko systemowe… no ale zapodaję logami

HiJack

Silent Runners

komp nadal się dławi :confused:

Logi są czyste :slight_smile:

Proponuję zainstalować SP2 :slight_smile:

Przeczyść rejestr (polecam do tego jv16 PowerTools 1.3.0.195), zrób defragmentację, oraz przejrzyj: Optymalizacja XP

Wejdź: Start --> uruchom --> msconfig i w zakładce uruchamianie odznacz (według Ciebie) niepotrzbne przy autostarcie programy :slight_smile:

hm… tak myślałem… że są czyste :slight_smile: no nic… dziięki piękne… zaraz wezmę się za czyszczenie :slight_smile:

Złączono Posta : 17.06.2006 (Sob) 11:43

cholerka… dalej to samo, komp wolny jak cholera i połączenie wyskakujące na początku… zajęte jest około 60-70% pamięci :confused: