Spowolniona neostrada

Witam!

W dniu dzisiejszym mialem zamiar wrzucic pliczek na rapida i zauwazylem ze predkosc wysylania drastycznie spadla.

Mam neostrade 1mbit podzielona na 3 komputery - moj pod USB (z niego chcialem wyslac plik, oraz 2 komputery na WIFI - jeden z nich podlaczony w dniu wczorajszym; wszystkie komputery poza moim byly wylaczone podczas proby wyslania danych.

Zazwyczaj predkosc wysylania byla w okolicach 32 KB/s a dzis odnotowalem ok 16 moze 17 KB/s czyli polowe tego co zwykle.

Zresetowalem komputer wyalczylem wszelkie zbedne programy i wykonalem speedtest oto rezultat:

333515968.png

wydaje mi sie ze repdkosc wysylania jest polowa tej co byc powinna. Ktos wie w czym tkwi problem?

nie napisałeś jak podłączyłeś pozostałe przez co jak przez liveboxa to trzeba skonfigurować więcej szczegółów

moj jest na USBku pozostale poprzez WIFI jeden na WIFI ktore dala neostrada drugi na WIFI dokupionym - model nowszy od tego co daje neo… co do konfiguracji to wsadzilem plytke puscilem instalke i to wszystko nic nie zmienialem…

nie sadze. trzeba podac indentyfikator WEP wdusic guzik na liveboxie itp zbey podlaczyc kolejny mdoem WIFI a wiem ze nikt do tego dostepu orpocz mnie nie ma…

moj komp smiga na kablu caly czas… zrobilem reset liveboxa pradem i poki co transfery sa odpowiednie:]