Spowolniona praca komputera i internetu. -Infekcja?

Od jakiegoś czasu - od wymiany płyty głównej i instalacji kilku nowych programów, zaczęły się ogólne kłopoty z internetem i samym komputerem, nie wiem całkowicie co to może być - usterkę zgłaszałem u operatora, nic nie znaleźli - zgłaszałem to 4 razy. Może to jednak wina leży po stronie mojego komputera - jeśli możecie to obczajcie te logi.

OTL http://www.wklej.org/id/781494/

OTL EXTRAS http://www.wklej.org/id/781493/

GMER http://wklej.org/id/781529/

GMER - Tylko USŁUGI http://wklej.org/id/781530/

Internet po kilku minutach traci na prędkości 99%… Nigdy nie spada do 0. Zamiast 2mb/s jest kilka kb/s. Częstotliwość takiego spadku jest niezależna od pory dnia. Nawet o 2 w nocy się to zdarza często - chciałem sprawdzić czy to nie jakieś przeciążenia sieci. Zmieniałem kartę sieciową - wraz z płytą główną, może stare pliki się narzucają czy coś.

Zainfekowany dysk zewnętrzny (pendrive)

Raport Extras.txt pozwala przypuszczać że masz Sality dlatego

Pobierz Salitykiller http://sendfile.pl/118314/SalityKiller.exe Uruchom, skanujesz tyle razy aż narzędzie nie będzie nic wykrywać.

Następnie ponownie pobierz Dr.WEB CureIt! Wykonaj pełny skan Leczysz wszystko co znajdzie. Czego nie będzie można wyleczyć usuwasz. Skanujesz tyle razy aż skaner nic nie wykryje.

Następnie pokaż nowe raporty z OTL instrukcja analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html#p3059741

Przeskanowałem satality dwa razy - nic nie wykrył. (Przy podłączonym pendrive nawet - który wiem że jest zainfekowany)

Teraz czas na Dr. Weba

Czy DrWeb coś wykrył?