Spowolniona praca komputera, zawieszające się programy


(system) #1

Witam,

mam bardzo poważny problem.. otóż od kilku dni komputer bardzo wolno chodzi... programy się zawieszają, niektóre się same uruchamiają. Bardzo się długo uruchamia.. Zamieszczam logi i proszę o pomoc.

Log z OTL: http://wklej.org/id/275379/

Log z Hijackthis: http://wklej.org/id/275380/

Z góry dziękuje. :wink:


(deFco247) #2

W białe dolne okno Custom Scans/Fixes w OTL wklej:

Run Fix. Restart, jeśli będzie potrzebny.

Potem log z usuwania oraz nowy log robiony opcją Run Scan.


(system) #3

Teraz pisze od kolegi.. po wykonaniu tej operacji komputer nie chce się uruchomić... ładuje się i ładuje i nagle czarny obraz i stoi? Co mogło to spowodować?

-- Dodane 07.02.2010 (N) 15:10 --

Dodam, że czarne tło pojawia się tuż po włączeniu komputera.. i uruchomienie trybu awaryjnego nie wchodzi w gre.. ;/ proszę o pomoc.. ;/ :frowning:


(Spandau) #4

Pobierz u kolegi i nagraj na płytkę DrWeb Live CD http://www.freedrweb.pl/livecd.php Wkładamy płytkę do napędu na zainfekowanym komputerze. Zakładam że w biosie jest ustawione bootowanie z CD/DVD to po restarcie powinien uruchomić się skaner z płytki. Wykonujemy pełny skan usuwamy wszystko co znajdzie skaner do skutku, tzn skanujemy tyle razy aż skaner nic nie znajdzie. Następnie wykonaj instalacje nakładkowa bez utraty danych http://www.searchengines.pl/index.php?s ... 0&p=109540 Po wykonaniu tych czynności pobierz OTL przeskanuj system i podaj nowy log OTL na forum


(system) #5

No dobra , pobieram u kolegi. ale to bardzo duży plik.. ;/