Spowolniona praca po czyszczeniu CCleanerem

Witam! Ostatnimi czasy komputer przechodzi ciężkie chwile, normą jest, że działa wolniej, zawiesza się na filmach(wszelakich, czy tych z youtube’a, czy tych na SubEdicie), przeglądarki (Chrome i Mozilla) zawieszają się za każdym razem, gdy je uruchamiam, i wtedy jedyną opcją jest 10 głębokich wdechów, by nie zrobić krzywdy biednemu staruszkowi. Komp był niedawno skanowany CCleanerem (porządnie, razem z naprawianiem wszystkich problemów), avastem , webroot i spy sweeper również są w użyciu. Po tym wyskoczyły mi liczne błędy sterowników karty dźwiękowej, nie było dźwięku, zainstalowałam nowe,ale mam wrażenie, że jest czegoś za dużo. Zastosowalam już porady z odchudzania XP z forum,ale komputer nadal jest dosyć powolny. Czy ktoś kompetentny mógłby mi pomóc i powiedział, co jeszcze mogę usunąć, by przedłużyć trochę życie mojemu staruszkowi? Wklejam link do loga i życzę Wam miłego dnia!

http://wklejto.pl/151272

Ccleaner jeszcze nikomu krzywdy nie zrobił, o ile nie zmienia się w nim ustawień, bo inne ustawienia wymagają wymagają zaawansowanej wiedzy. Polecane jest do skanowania systemu - zaznaczyć Cache DNS, podręczna pamięć czcionek i stare dane perfecht. To prędzej tymi skanerami, z których choćby spy sweeper potrafi znaleźć wirusa, którego nie ma.

Przywróć system do dnia, gdy działało dobrze. Gdy były pozmieniane ustawienia Ccleaner, to odinstaluj go, bo można nie spamiętać zmian. Zainstaluj i używaj bezpiecznie, Do skanowania pod względem zagrożeń dobry jest darmowy malwarebytes antymalware w po odznaczeniu przy instalacji wersji próbnej. Drugim jest AdwCleaner, który się pobiera, nie instaluje, otwiera w przypadku win7 prawym przyciskiem myszy - uruchom jako administrator. Wyskanuje, w razie czego usunie, będą logi. Gdy czysto, to ma opcję odinstaluj i śladu po AdwCleaner nie będzie.

Uszkodzenie systemu przez Ccleaner, to wybitnie nieumiejętne użycie bezpiecznego narzędzia.

Użyj bezpiecznego JetClean, który przyspieszy działanie i posprząta więcej, tylko na ustawieniach tych, co są, bezpiecznych.

jeżeli masz bardzo stary sprzet to tylko format najlepiej pomaga.

clenaner może ci np spowolnic prace przeglądarki ponieważ czyści DNS i cache przeglądarki.

ale cleaner jest bezpiecznym programem mi nawet z ccenhancer problemów nie robił.

jedno co możesz jeszcze zrobić do zdefragmentować dysk np auslogic disc defrag i np advanced system care do optymalizacji ale jak komputer jest naprwade stary to nie wiadomo czego nie zdziałasz;]