Spowolniona praca systemu. Proszę o sprawdzenie logów


(The Baca27) #1

Czołem :smiley: !

Od pewnego czasu mam problem z prędkością pracy mojego komputera. W zasadzie nie jest to jakaś wielka różnica, jednak jest to bardzo odczuwalne podczas uruchamiania programów. Nawet głupi kalkulator potrafi włączać się w czasie 30-60 sekund. Do tego wszystkiego eksplorator windows zaczął się samodzielnie zamykać podczas normalnego użytkowania. Proszę o sprawdzenie logów, od razu mówię że poraz pierwszy korzystam z tego typu programów. W razie potrzeby wkleje logi jeszcze raz.

OTL : http://wklejto.pl/108745 , http://wklejto.pl/108747 , http://wklejto.pl/108749

ComboFix : http://wklejto.pl/108750

HiJackThis : Kurcze :evil: Tu też coś się posypało. Po utworzeniu loga, plik tekstowy jest pusty. Zrobię tyle ile mogę, wklejam screena -.- z góry przepraszam.

AHA! i jeszcze coś! Kiedyś już pisałem na ten temat na forum, link do tego wątku: klawiatura-sama-sie-rozlacza-problemy-formacie-systemu-t452365.html

Otóż znalazłem przyczynę problemu jest nią ten proces : http://img521.imageshack.us/img521/8199/daemonu.png Po jego wyłączeniu w menadżerze zadań, wszystko gra. Jednak ten proces włącza sie przy każdym uruchomieniu systemu. Nie zaszkodzi mi jeśli go zablokuje albo wykasuje jego loga ^^? W ogóle co to jest :stuck_out_tongue_winking_eye: ?

@edit: Raaacjaa :wink: zauważyłem, że ostatnio samodzielnie uruchamia się firefox, przeglądarka z której w żaden sposób nie korzystam ;D. Dziwne, po ludzku otwiera się strona startowa, więc to raczej nie problem, ale chyba raczej tak być nie powinno :D.