Spowolnione łącze, powolne ładowanie filmików yt


(Slq Babe) #1

Witam.

Od kilku dniu poczułem spadek szybkości łącza, widać to też w pingach. Nie wiem co się dzieje, wygląda jakby działo się tak tylko na tym jednym laptopie, na pozostałych urządzeniach w domu działa okey. Fakt faktem brak na tym komputerze żadnego antyvirusa, byc może złapałem jakiegoś syfa.

http://wklej.org/id/830271/ OTL

http://wklej.org/id/830272/ Extras


(adam9870) #2

Nie martw się. Jest ok.

Zainstaluj jakiś program antywirusowy, nawet bezpłatny.

Odinstaluj Java 7 Update 6. Zainstaluj Java 7 Update 7 http://www.oracle.com/technetwork/java/ … 36441.html czyli wchodzisz na podaną stronę, zaznaczasz Accept License Agreement, pobierasz jre-7u7-windows-i586.exe i jre-7u7-windows-x64.exe i instalujesz.

Użyj SecurityCheck i zaktualizuj programy oznaczone jako “Out of date!”. To jedna z metod zapobiegania podobnym infekcjom w przyszłości. Szkodliwe oprogramowanie może dostać się do komputera przez luki w starych wersjach programów podczas gdy nowsze wersje programów posiadają załatane luki, które są obecne w starszych wersjach tychże. W razie problemów z samodzielnym przejrzeniem raportu z SecurityCheck, przedstaw go proszę na forum, to pomyślimy razem.

Użyj Complete Internet Repair Tool: http://www.softpedia.com/get/Internet/O … pair.shtml

Pozdrawiam.


(MrBeckham666) #3

adam9870 dobrze mówi

jedno co bym dodał możesz uzyć ccleanera albo advanced system care i MBAN