Spowolniony internet - prosze o sprawdzenie logow

(Dupa21) #1

A wiec tak ... pare dni temu internet bardzo wolno mi chodzil lecz porozmawialem z adminem sieci i powiedzial ze wszystko jest ok i to u mnie cos nie tak wiec skanowalem komputer antywirusami i znalazlem trojana udalo mi sie go usunac w biosie lecz teraz znow mam taka sytuacje lecz nie znajduje zadnego wirusa ... a oto logi

HijackThis :

Silent Runners :

Z gory dzieki za szybka , fachowa i dobra pomoc :stuck_out_tongue_winking_eye:

(M a x) #2

Jakiej przegl膮darki u偶ywasz, antywirusa i firawala - spr贸buj oczy艣cis temp

(Dupa21) #3

przegladarka - ff a jesli cos nie dziala na ff to ie - tylko w razie koniecznosci

antywir - avast home

firewall - brak - ten z windows nie chce u mnie dzialac - windows nie moze jej wlaczyc

temp - oczyszczone - bez zmian nadal internet wolno chodzi - a pingi w grze ogromne...

(Gblade) #4

Otw贸rz notatnik i wklej:

Plik>>>zapisz jako>>zmie艅 rozszerzenie z .txt na wszystkie pliki>>>zapisz pod nazw膮 FIX.REG i uruchom w trybie awaryjnym

(Dupa21) #5

Wszystko zrobione , aczkolwiek sysytem nie wykrywa mi tego pliku jako wpisu do rejestru tylko jako plik bez rozpoznania ...

(Gblade) #6

zr贸b wszystko tak jak napisa艂em, pewnie urwa艂a艣 nag艂贸wek

(Dupa21) #7

nie nie nic nie urywalem , cos jest nie tak u mnie ... bo odszukalem jakis wpis do rejestru ktory byl mi potrzebny i tez wyglada jak plik nie rozpoznawany przez zaden program ...

(Gblade) #8

艢ci膮gnij Gmer'a, przejd藕 do zak艂adki cmd, zaznacz regedit.exe i wklej:

Wybierasz uruchom, restart i nowy log z silenta.

(Dupa21) #9

(Gblade) #10

Otw贸rz edytort rejestru (start>>>uruchom>>>regedit) , przejd藕 do klucza [HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon\Notify] i skasuj ga艂膮藕 winhdn32.dll

(Dupa21) #11

zrobione , cos jeszcze ?

A no i nowy log :wink: