Spowolniony internet - prosze o sprawdzenie logow

A wiec tak … pare dni temu internet bardzo wolno mi chodzil lecz porozmawialem z adminem sieci i powiedzial ze wszystko jest ok i to u mnie cos nie tak wiec skanowalem komputer antywirusami i znalazlem trojana udalo mi sie go usunac w biosie lecz teraz znow mam taka sytuacje lecz nie znajduje zadnego wirusa … a oto logi

HijackThis :

Silent Runners :

Z gory dzieki za szybka , fachowa i dobra pomoc :stuck_out_tongue_winking_eye:

Jakiej przeglądarki używasz, antywirusa i firawala - spróbuj oczyścis temp

przegladarka - ff a jesli cos nie dziala na ff to ie - tylko w razie koniecznosci

antywir - avast home

firewall - brak - ten z windows nie chce u mnie dzialac - windows nie moze jej wlaczyc

temp - oczyszczone - bez zmian nadal internet wolno chodzi - a pingi w grze ogromne…

Otwórz notatnik i wklej:

Plik>>>zapisz jako>>zmień rozszerzenie z .txt na wszystkie pliki>>>zapisz pod nazwą FIX.REG i uruchom w trybie awaryjnym

Wszystko zrobione , aczkolwiek sysytem nie wykrywa mi tego pliku jako wpisu do rejestru tylko jako plik bez rozpoznania …

zrób wszystko tak jak napisałem, pewnie urwałaś nagłówek

nie nie nic nie urywalem , cos jest nie tak u mnie … bo odszukalem jakis wpis do rejestru ktory byl mi potrzebny i tez wyglada jak plik nie rozpoznawany przez zaden program …

Ściągnij Gmer’a, przejdź do zakładki cmd, zaznacz regedit.exe i wklej:

Wybierasz uruchom, restart i nowy log z silenta.

Otwórz edytort rejestru (start>>>uruchom>>>regedit) , przejdź do klucza [HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon\Notify] i skasuj gałąź winhdn32.dll

zrobione , cos jeszcze ?

A no i nowy log :wink: