Spowolniony internet


(Mati19) #1

Witam. Nie wiem czy wybrałem dobry dział może powinienem wybrać właśnie tamten z internetem, ale podejrzewam, że to jakieś wirusy są na moim komputerze więc daje temat w tym dziale. Jeśli zły dział proszę przenieść do odpowiedniego.

Przejdźmy do rzeczy. Od jakichś 2 dni mam spore lagi na internecie oraz grach przez internet. Praktycznie gra jest niemożliwa a przeglądarka też super nie śmiga.. Połączenie na internet speed test wykazało 907/251. Nie mam pojęcia co było tego przyczyną. Może to, że jakieś filmy ściągałem z internetu i coś nieciekawego wdarło się na komputer.. Połączenie mam 1MB. Logi z Malware bytes anty malware nic nie wykryły. 0 zagrożeń. Odkurzaczem też usunąłem to co trzeba. Nie wiem co dalej. Proszę o pomoc, bo mój internet naprawdę stał się dużooo wolniejszy ..


(Acorus) #2

otl-gmer-rsit-dss-inne-instrukcje-t370405.html


(Mati19) #3

Logi z OTL

http://wklejto.pl/93693

http://wklejto.pl/93694


(Acorus) #4

Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt..Zatwierdź restart komputera. Zapisz raport, który pokaże się po restarcie. Następnie uruchom OTL ponownie, tym razem kliknij (Skanuj).

Pokaż nowy log OTL.txt oraz raport z usuwania.


(Agatonster) #5

Kociak1997 ,

Proszę zapoznać się z tematem TYTUŁOWANIE TEMATÓW DOTYCZĄCYCH LOGÓW i poprawić tytuł na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.


(Mati19) #6

Po wklejeniu tego OTL się zawiesza i nic się nie robi. Jest tylko klepsydra i sobie mogę czekać do woli ..


(Acorus) #7

Spróbuj w trybie awaryjnym.


(Mati19) #8

Po wykonaniu skryptu w awaryjnym : http://wklejto.pl/93745

Po skanowaniu : http://wklejto.pl/93748


(Acorus) #9

W porządku.W OTL użyj opcji Sprzątanie.Przeskanuj programem Dr.WEB CureIt http://ftp.drweb.com/pub/drweb/cureit/launch.exe

Użyj tez SecurityCheck:http://screen317.changelog.fr/SecurityCheck.exe i sprawdź do czego musisz zainstalowac aktualizacje.


(Mati19) #10

To jeśli chodzi o Security Check : http://wklejto.pl/93881

A Dr. WEB Curelt nie wykrył nic.


(djkamil09061991) #11

Obowiązkowo zaktualizuj:

http://www.dobreprogramy.pl/Internet-Ex ... 12642.html

(nawet nieużywany wymaga aktualizacji, gdyż wpływa on na pewną część funkcji w systemie)


(Mati19) #12

No ok zaktualizuję na "8".. Hmm coś jeszcze ? Może tutaj chodzi o Adobe Flash reader/player ? Czy coś takiego, bo co jakiś czas wyskakuję mi na przeglądarce (FIREFOX), że przez ten skrypt Adobe coś działa wolniej i komputer może przestać reagowac .. hmm .

Po pobraniu i próbie zainstalowania IE 8 wyskakuję komunikat : C:\Documents And Settings\Home\Moje Dokumenty\Pobieranie\IE8-WindowsXP-x86-PLK(2).exe nie jest prawidłową aplikacją systemu Win32

-- Dodane 28.03.2011 (Pn) 20:45 --

Hmm i co by tutaj zrobić w takiej sytuacji? Jakoś net nie chodzi wciąż dobrze... :confused:

-- Dodane 29.03.2011 (Wt) 16:31 --

Nic się nie da zrobić ?