Spowolniony internet

Usuwasz z wyłączonym przywracaniem systemu i w trybie awaryjnym

Wpisy fixujesz w hijacku pogrubione pliki/foldery uswasz recznie z dysku,po zabiegach nowe logi :wink:

W trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu usuwasz (wpisy Hijackiem, pliki/foldery na czerwono ręcznie z dysku):

Po zabiegach nowy log z Hijacka + KONIECZNIE log z Silent Runners

Usunąłem już te wpisy ale widzę, że znowu są. Ręcznie mogę usunąć tylko jeden z plików (ibm00001.exe). Rundll.exe nie ma :expressionless: ale po włączeniu windowsa Ad-Watchem go zablokowałem, bo wyskoczył komunikat, ze rundll próbuje sie włączyć…

A Silent Runners, nie moge włączyć, wyświetla mi komunikat:

Dostęp do Hosta skryptów systemu Windows jest wyłączony na tym komputerze. Skontaktuj sie z administratorem,aby uzyskac szczegolowe info.

Usuń to co możesz i wrzuć logi o które prosiłem wyżej :slight_smile:

Usunąłem raz jeszcze i niestety to samo dokładnie jest. Rundll chce się właczyć, ja go blokuje, a w logfilu znowu jest.

Silent Runnera nie mogę właczyć.

W tym wypadku należy ściągnąć niewielkie narzędzie noscript --> odpalić i zmienić z disable na enable.

ściągnąłem

było już enable :expressionless:

Zastosuj się do tego Tematu i zmień tytuł tematu na konkretny inaczej KOSZ

Uwaga: Jak wklejasz loga to obejmuj go znacznikiem (tagiem) CODE lub QUOTE - POPRAW

Pozdrawiam Gutek2222

Poprawiłem, mam nadzieje, że dobrze.

Przepraszam za błąd.

Poczytaj -> http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … opic=15989

Oto wpis z Sillent Runners.

Udało mi się go uruchomić, po lekturze linka, dzięki wielkie !

Otwórz notatnik i wklej w nim to:

Plik -> zapisz jako -> zmień rozszerzenie na wszystkie pliki -> zapisz pod nazwą FIX.REG

Odpal plik FIX.REG i potwierdź dodanie do rejestru i reset kompa :slight_smile:

Po zabiegach nowy log z Silenta :slight_smile:

Zrobione. Wklejam przy okazji log z hijacka.

Czysto :slight_smile:

Czy jest jeszcze problem?

Niestety jest nadal. Internet chodzi jakby chciał a nie mógł…:confused:

Mam transfer 6,90 kb/sec, pingi są piekielnie wysokie (dla wp.pl 2158 ms sredni!)

Kompletnie nie wiem co z tym zrobić… Jeśli macie jakieś pomysły to bede bardzo wdzięczny za pomoc

skontaktowałem się już z tpsa, bo mam neostrade. i nic “z naszej strony jest wszystko w porządku” :confused:

Nie przekroczyłeś przypadkiem limitu?

Nie przekroczyłem limitu, sprawdziłem to od razu :wink: