Spowolniony system i Keyloger


(system) #1

Witam postanowiłem dzisiaj pozbyć się zbędnego "syfu" z mojego pececika. Ponieważ ktoś wysłał mi keylogera i poznał moje hasła. Starałem się wyszukać wszystko samemu ale nie dało rady.

System bardzo mi spowolnił oraz wyskoczył mi dodatkowy dysk "Q"

Podaje wszystkie logi jeśli coś jeszcze będzie potrzebne to podam.

OTL http://wklejto.pl/70904

RSIT a)log.txt http://wklejto.pl/70905

b)info.txt http://wklejto.pl/70906

SRENG http://wklejto.pl/70907

HijackThis http://wklejto.pl/70908

Pozdrawiam


(Łukasz) #2

W logach brak śladów jakichkolwiek infekcji

W OTL kliknij na przycisk ,, CleanUp " - to usunie OTL i wszystkie resztki po nim .

Wykonaj dodatkowo pełny skan programem Malwarebytes Anti-Malware gdyż mogą być zagrożenia których w logu nadal nie widać .

http://www.dobreprogramy.pl/Malwarebyte ... 13117.html

Zaktualizuj , wykonaj pełny skan i usuń to co znajdzie, następnie pokaż log który ukaże Ci się zaraz po zakończeniu skanowania .


(Kameleon Bez Barwy) #3

Jeśli jeszcze obawiasz się keyloggera, ściągnij dodatek KeyScrambler (dostępny i na IE i na Firefoxa), zmień hasła wszędzie w sieci. Przeglądarki są wtedy chronione, KeyScrambler koduje znaki na poziomie jądra, sprawdzałem na 12 różnych keyloggerach, dają się naciąć :slight_smile: Czyli na te 12, 100% skuteczności :slight_smile:

A na tym dysku Q co masz? Jak są jakieś pliki (sprawdź ukryte itp), wyślij je bezpośrednio do virustotal albo jotti, będziesz wiedział co i jak :slight_smile: Wtedy nie musisz skanować milionami różnych programów, wiesz, każdy poleci Ci inny program do sprawdzenia tak czy siak.

Pozdr.