Sprawdzacz pisowni do gg7.7?

Witam

Czy istnieje może taka wtyczka do wersji 7.7?

A nie lepiej zaktualizować do Nowego GG (8.0)? Masz tam automatycznie taką opcję (no i możliwość wyłączenia jej). :wink:

Spawn , trubul.as999 , najlepiej to zainstalować coś innego np AQQ. Różnica w użyciu RAM w NOwym GG i AQQ jest zauważalna. Do tego masa wtyczek

Nie podobają mi sie te nowe wersje. Poza tym nie ma tam bodajże opcji tj. “informacja” która sprawdza ip.

Niestety, nie istnieje wtyczka sprawdzająca pisownię do Gadu-Gadu w wersji 7.x i niższych.

Wyjściem jest zainstalować najnowsze, ósme Gadu-Gadu lub skorzystać z alternatyw (np. Miranda IM, AQQ)

@edit - nie doczytałem, że potrzebujesz sprawdzania IP. W AQQ nie ma tego, i można o tym poczytać tutaj.

AQQ + wtyczki SpellChecker i Korektor = 0 błędów ;]

Z Korektorem trzeba uważać, często sam przekręca - chcę napisać coś, a on poprawia na coś, co w końcowym efekcie nie ma sensu.

Hmmm aqq muli :wink: Ja polecam WTW Ascetyczny komunikator ale wsio działa, i pisownie od razu sprawdza :slight_smile:

AQQ muli?

Mi je 11mb RAMu w stanie spoczynku (leży w trayu) i 20 mb RAMu podczas rozmowy - tak więc nie jest to ogromna ilość.

Pozdrawiam!

Jeśli AQQ muli wam Kory, to ja jestem mnichem tybetańskim.

GG u mnie na Viście też dużo nie zużywa RAMu - dokładnie teraz 16,5 MB, więc to też nie jest dużo :wink:

To ustaw mnie na spotkanie z Dalajlamą :wink:

Aqq muli i to mulił kompa jak miałem xp na stacjonarce. :slight_smile:

Dziś używam 7 Professional i mi tak samo muli wszystko przez aqq :slight_smile:

rogacz , to powiedz dlaczego mi nie muli?? :slight_smile:

AQQ 2.0.5.93

20090830142540.jpg

20090830142335w.jpg

20090830142442.jpg