Sprawdzanie odnośników witryny

Potrzebuję programu do sprawdzania czy odnośniki na mojej stronie prowadzące do dokumentów i plików na innech serwerach są prawidłowe (zwłaszcza że położenie czy nazwa tych programów czy dokumentów może się zmienić).

Wiem, że ma to byle program do tworzenia stron. np Pajączek. Generalnie jednak sprawdzają one na zasadzie otwieramy jeden dokumencik i załączamy sprawdzanie, otwieramy drugi itd.

Potrzebny mi program, który zrobi to hurtowo dla całej witryny czyli sprawdzi całą jej strukturę np po wskazaniu katalogu na dysku lub jeszcze lepiej adresu w sieci i zwróci nazwy plików i pozycje czy kawąłek kodu niesprawnego odsyłacza.

Widziałem kilka “podchodzących” w sieci ale potrzebny mi sprawdzony i pewny. Eksperymentowanie akurat w tym temacie wymaga sporo czasu.

Czy ktoś z prowadzących swoją witrynę czegoś takiego używa i mógłby taki SPRAWDZONY W PRAKTYCE program polecić. Jeszcze jedno - darmowy. Nie używam triali.

Dzięki z góry

Wystarczy rozszerzenie do Firefoksa - Web Developer.

Pasek narzędzi Web Developer > Tools > Validate Links.

dzięki ale nie o to mi chodziło. Włąsnie sprawdziłem. Plugin analizuje tylko otwartą stronę a nie całą strukturę. Jeżeli mam powiedzmy 50 dokumentów to każdy oddzielnie musiałbym sprawdzić :frowning: