Sprawdzanie pisowni - Windows Live Mail

Witam,

czy istnieje możliwość włączenia, automatycznego rozpoznawania języka w Windows Live Mail?

Albo jakiś sposób do szybkiego przełączenia słownika?

Proszę o szybką odpowiedź. :smiley:

Jasne. Wystarczy wejść do opcji

2b6590ab.jpg

Zaznaczyłem tą opcję, jednak gdy piszę po angielsku to nie zmienia mi się automatycznie słownik.

kamx_95 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Widocznie jedynym sposobem jest ustawienie domyślnego języka w opcjach i przełączanie w miarę potrzeby. Szukałem trochę po bazach wiedzy Microsoftu, ale nigdzie nie natknąłem się na jakiś opis, który pozwalałby zautomatyzować tę operację

Zaznacz jeszcze ‘Sprawdź pisownię w bieżącym języku’ i włącz w systemie ‘Pasek języka’. Nie używam WML, ale opierając się na przeczytanym opisie program powinien wtedy sprawdzać pisownię w aktualnie wybranym języku (układzie klawiatury). Przynajmniej większości przypadków. A! Jak napisałem wyżej - nie używam tych rzeczy, ale o ile pamietam zmiana języka obowiązuje dopiero w nowo otwartych oknach. To nie Word, nie da się zmienić języka w module sprawdzania pisowni z akapitu na akapit :slight_smile:

http://morethanmail.spaces.live.com/ wpis pn. ‘Language Support’.

Dzięki wielkie myślałem, ze można doinstalować jakąś “wtyczkę”, np. chyba w The Bat jest do pobrania wtyczka Dictionary Switcher.