Sprawdźcie mi Loga!

Witam wszystkich! Pojawił mi się wirus, na polpicie pokazała się tapeta Spyware Infection. HijackThis pokazał takiego loga:

Pomóżcie jak najszybciej !!

Cierpliwości wiesz ile to jest wklepywania, kazdy plik wpis ręcznie, na czerwono itd. tez mamy swoje prywatne życie, co wy z ciągu 1 minuty chcecie miec odpowiedź, niektórzy wracaja z pracy, logów dużo i po kolei sie sprawdza, nie mówie do ciebie bezpośrednio ale przypominam innym!

Ok co do log

  1. Wyłączyć Przywracanie systemu w XP TU

  2. Zastartować do trybu awaryjnego bez internetu(opis w linku wyżej).

  3. Zaznaczyć wskazane wpisy w Hijacku i kliknąć Fix checked. Wpisy zostaną usunięte.

  4. Skasować z dysku pliki i foldery, które podkreśliłem na czerwono

  5. Dokończyć skanerami online - Scanery do wyboru

  6. Pokazać nowy log :stuck_out_tongue:

Poczytaj Usuwanie msupdate32.exe / msnethlp32.exe

Sorki za moją niecierpliwość :]

Zrobiłam tak jak pisałeś, oto nowy log:

i mam jeszcze jeden problem. Zainstalowało mi się jakieś świństwo - SlotchBar. I nie ogę tego odinstalować, próbowałam usunąć w awatyjnym i nic :expressionless:

LOG Ok podaj lokalizację śmiecia i daj log z Silent Runners

bardzo chętnie, gdybym tylko wiedziała gdzie to jest :expressionless: Mam ten program w pamelu sterowania i nie chce się odinstalować. A jak próbuję go znaleźć poprzez Wyszukaj, to nie znajduje mi nieczego o takiej nazwie :expressionless: Więc nie wiem ocb :expressionless:

prosze:

Poczekaj dłużej niepełny log, proponujęużyc więcej scanerów online- Scanery do wyboru

To jest nowy log:

spoko, użyję jeszcze klku scanerów online. Ale co z tym SlotchBarem ??