Sprawdzenie loga HijackThis - dla mojej pewnosci ;-)

Prosze o sprawdzenie loga. W przeszlosci mialam “male” problemy, wiec teraz dmucham na zimne. Ze 2 tyg temu mialam nieproszonego goscia, ktory nie powinien sie byl pojawic, wiec zrobil mi niespodzianke - stad moj topik.

Tak na marginesie to ok 13 s laduje mi sie system - tylko juz nie pamietam czy to bylo koszmarne niebieskie pole “zapraszamy” czy czarny ekran z “windows xp”. Poza tym zanim otworze okno IE to tez troche czasu mija. Nie wiem czy to zla konfiguracja systemu, za mala pamiec czy moze cos siedzi w “bebechach”.

W domu mam stary komp win 98 se i smiga jak blyskawica, a to pudlo (win xp) w pracy jakies takie slamazarne :wink:

Pozdrawiam

summer

====================================

Uwaga: Jak wklejasz loga to obejmuj go znacznikiem (tagiem) CODE lub QUOTE

Proponuje poczytać TEN temat i zobacz jaka jest prośba do userów wklejających loga.

Pozdrawiam kuz5

To cały log?

Co to w ogóle za wersja?

Daj loga z nowej:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=36654

Poczytaj od razu o optymalizacji:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=39970

Usuń aplikację TP:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=91864

I wklej wtedy nowego loga :slight_smile:

Aju,

przepraszam za stara wersje 1.98 :oops:

Ale to tylko dowod, ze bardzo dawno juz nie mialam zadnych problemow z pc :wink:

Kuz5, przepraszam za zle wklejenie loga, poprawie sie na przyszlosc :slight_smile:

Nowego loga z pracy dam jutro, kiedy tam bede.

Natomiast teraz jestem w domu i tu tez mam problem. Nie bede zakladac w zwiazku z tym nowego tematu, bo w koncu to sa moje logi do sprawdzenia i moj topik, a nie chce za bardzo zasmiecac forum :wink: chyba, ze zasady forum tego wymagaja to prosze mi dac po lapkach, a zaloze nowy temat.

Do rzeczy: od jakis 3-4 dni wyskakuja mi male okienka z info “runtime error 226 at…” i tu wtedy sa rozne kombinacje cyfr i liter: 08686DA3 lub 0D016DA3, 0D0D6PA3.

Dzieje sie to na takiej zasadzie, ze kiedy otwieram nowe okno IE to dostaje owy komunikat “runtime…”, naciskam wtedy “ok”, komunikat znika, wtedy otwiera sie strona www, ktora otwieralam.

Szukalam cos w sieci na ten temat, znalazlam jakas informacje ze trzeba sciagnac i zainstalowac plik microsoftu VB6.0-KB290887-X86.exe Ale to nie pomoglo, bo po 10 min moj komunikat ponownie mnie nawiedzil.

Skanowalam system spybot’em (adaware tez mam gdyby cos), znalazl pare syfow, wiec pousuwalam. Ale o ile sie nie myle, to wczoraj wieczorem owe errory takze byly.

Wklejam loga z domu, gdyby ktos mogl rzucic na niego okiem to bede bardzo wdzieczna :slight_smile:

Ściągnij i odpal LSP-Fix zaznacz " I know what I’m doing" następnie w okienku Keep zaznacz plik newdotnet3_88 i za pomocą strzałki (>>) przenieś go do okienka Remover i kliknij Finish i restart kompa :slight_smile:

Usuwasz Hijackiem wpisy:

Ten wpis z kreseczką “_” usuniesz edytorem rejestru Registrar Lite

Uruchom edytor w pole Address wklej ścieżke

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\URLSearchHooks i kliknij Go poczym zostaniesz przeniesiony do tego klucza. Po prawej stronie będzie widoczny wpis _{CFBFAE00-17A6-11D0-99CB-00C04FD64497} wszystkie inne wpisy z taką samą kreseczką także kasujesz i z prawokliku kasujesz wpisy.

Po zabiegach nowy log z Hijacka + log z Silent Runners

Poprawka: przeniesiona, bom kobitka :wink:

Oto wyniki moich poczynan.

Bardzo przepraszam :oops:

Do skasowania Hijackiem jeszcze ten wpis:

Poza tym w logach już czysto :slight_smile:

Dziekuje pieknie Bieniol :cmok1:

Jutro wkleje loga z pracy, tylko niestety nie bede mogla zrobic w ciagu 2 tyg reinstalki TP.

A tak poza tym, to podziwiam was chlopaki za wasza wiedze na temat pc :slight_smile:

Złączono Posta : 04.09.2006 (Pon) 9:02

Witam,

wklejam owe logi z pracy. Mozecie zerknac czy wszystko jest ok? Lub co wywalic. W sobote dopiero bede mogla sie zajac reinstalka TP.

Przed chwila zrobilam sobie jeszcze czyszczenie rejestru - tak dla porzadku :wink:

Pozdrawiam

Złączono Posta : 05.09.2006 (Wto) 9:21

Hmm,

czy ktos tu zajrzy?