Sprawdzenie loga, pulpit niebieski :(

Witam prosze o sprawdzenie loga i powiedziec co trzba wywalic aby pulpit przestal byc niebieski i zebym mogl normalnie zmieniac tapety, bo tak to mam ta opcje zablokowana :frowning:

Dziekuje za pomoc, mam nadzieje ze szybka :frowning:

Odinstaluj w całości Desktop Messenger i SetPoint

  1. Wyłączyć Przywracanie systemu w XP TU

  2. Zastartować do trybu awaryjnego bez internetu(opis w linku wyżej).

  3. Zaznaczyć wskazane wpisy w Hijacku i kliknąć Fix checked. Wpisy zostaną usunięte.

  4. Skasować z dysku plik i foldery, które podkreśliłem na czerwono

  5. Dokończyć skanerami online - Scanery do wyboru

  6. Pokazać nowy log :stuck_out_tongue:

no ale Desktop Messenger i SetPoint sa od mojej myszki i nie wiem czy przypadkiem cos sie nie skaszani z nia? z twego co rozumiem to mam wpierw przez dodaj usun programy usunac Desktop Messenger i SetPoint czy tego nei robic i zaczynac od pierwszego punktu? sry ze taka ze mnie ciemna masa :frowning:

nie kazałbym gdybym nie wiedział :wink:

Sorki nie jeste szaleńcem który chce komuś uwalić system :stuck_out_tongue:

To oficjalny szpieg Logitech :slight_smile:

jestem załamany, wkruzony bo niebieska tapeta jak byla to tak zostala i nadal zablokowane opcje zmieniania tapety :frowning: i jak przypuszczalem dodaktowe funkcje myszki przestaly mi dzialac :frowning: ebde musial od nwoa instalowac stery do niej … oto log po wykonaniu tych dzialan ktore mi opisales :frowning:

nadal nie dziala! :frowning:

Nie możliwe, co do myszki to sprawdzoan porada - miąłes tylko Desktop Messenger i SetPoint

nic nie widac więc prosze o log z Silent Runners

Silent opis: http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … opic=15989

daj log jak nie zadziała:

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą FIX.REG

Przejście do trybu awaryjnego Windows i uruchomienie pliku FIX.REG.