Sprawdzenie logow HiJack oraz silentrunners

Moj komputer jest dosc zawirusowany. usunalem kilka wirusow za pomoca SmitfraudFix, ale nadal siedzi kilka z nich miedzy inymi spyMarshal… Nie wiem jak sie ich pozbyc . Podaje logid Hijack i silentrunner. Logi zrobilem w trybie awaryjnym, nie wiem czy to dobrze czy nie. Prosze o pomoc . pozdrawiam

Pobierz The avenger. Wypakuj => uruchom => zaznacz opcję Input script manually => kliknij w taką lupkę => w okienku, które się otworzy wklej:

=> Kliknij klawisz Done => teraz kliknij na zielone światełko => powinna pojawić się pewna informacja i kliknij OK (teraz restart).

Po resecie może pojawić się okienko na dosłownie kilka sekund oraz log w notatniku. Wejdź tam gdzie masz avangera i skasuj plik backup.zip czyli np. c:\avanger\backup.zip.

Użyj narzędzia SmitFraudFix z opcji numer 2 w trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu.

Użyj narzędzia FixWareOut.

Użyj ATF Cleaner i przeczyść Current User Temp oraz All Users Temp.

Usuń w hjt.

Po wykonaniu pokaż nowy log z hjt, SilentRunners plus raport z smitfraudfix oraz fixwareout.

Zastosuj się do tego Tematu i zmień tytuł tematu na konkretny inaczej KOSZ

Pozdrawiam Gutek2222

Wykonalem powyzsze polecenia. Ale nadal; mam wirusy. Outpost mi sie przyt stracie nie uruchamia, na pulpicie mam skroty do programow ktore nie wiem skad sie wziely,. podaje logi

HiJack

SilentRunners

Użyj narzędzia -> FixWareOut

Po zabiegach nowy log z Hijacka + log z Silent Runners + raport z FixwareOut