[Sprzedane] ASUS VivoBook Max R541NA-GQ150T

Sprzedam laptop ASUS VivoBook Max R541NA-GQ150T. Sprzęt był zakupiony pod koniec 2017 roku, jednak był rzadko używany. Jest w stanie idealnym, nie ma żadnych śladów użytkowania. Sprawuje się bardzo dobrze, brak jakichkolwiek zarzutów co do szybkości działania (ze względu na szybki dysk SSD).

Poniżej wybrane cechy produktu:

Procesor: Intel Celeron N3350
Pamięć RAM: 4GB
Szybki dysk SSD: 128 GB
Przekątna ekranu: 15,6", matowy, LED
Wbudowany napęd optyczny
Bateria: 3-komorowa, 3350 mAh
System: Windows 10 Home PL
Waga: 2 kg (z baterią)

Cena: 900 zł
Dołączam torbę do laptopa gratis :slight_smile:
Odbiór osobisty możliwy w Warszawie/Lublinie i okolicach.

Sprzedasz, darmo nie dasz. A cena to tajemnica?

1 polubienie

Przepraszam, zapomniałam o cenie :woman_facepalming: Już uzupełniam ogłoszenie, dziękuję za zwrócenie uwagi!

Nie sądzę, aby poszedł za taką cenę.

Dorzuć jeszcze ładne zdjęcia :wink:

Ogłoszenie dodałam również na olx: https://www.olx.pl/oferta/laptop-asus-vivobook-max-stan-idealny-CID99-IDCMoBq.html Mam zainteresowaną zakupem osobę, jednak proponuje ona połowę proponowanej przeze mnie ceny, dlatego postanowiłam napisać post na forum w kwestii wyceny, ponieważ jak na pewno zauważyłeś, nie orientuję się w temacie :wink:

Połowa to troszkę mało, ale wiele więcej pewnie nie uciągniesz, może ze 100-15? Zalezy od kupca, czy chce lokalnie, czy z wysyłka jeszcze. Poczekaj na opinie innych jeszcze.

Maks 600zł ale i tak tylko bałwan to kupi

Myślę, że wyrażanie się o kimkolwiek w ten sposób jest tu nie na miejscu :smirk:

Za 900zł bym można kupić thinkpad z i5 4200u, 8gb ram I dysk ssd.Za 600 w coś w podobnego. Za ten laptop dał bym 400/300 i to jeśli ma dobrze trzymającą baterie .

Nie neguję tego, podana przeze mnie cena była zawyżona. Wynikało to z mojej niewiedzy, czego nie ukrywam :wink: Nikogo nie namawiam na zakup, ale dziękuję za rady :wink:

Nie do końca to jest zawyżona cena. Sprzedany laptop, nie ukrywam, że łądnie się udało, w handlu zawsze ktoś “wygrywa”, wyszedł trochę taniej od “konkurencji”. Taki netbook ma jeszcze kilka zastosowań, ob. filmów w pociągu, po maszynę do pisania na wykłady lub streamowanie filmów na starszy TV. To nizej to jest rozbój podobnie jak oferty pewnego sklepu na głównej portalu z prockami i3-5xxx czy A6-XXXX za 1500. :wink: