Sprzedam highend\owego PECETA + prosba o wycene :)!

Witam , niestety muszę sprzedać mojego Kompa i kupić Laptopa :confused: ze względu na częste przemieszczanie się z domu na studia itd.

Zestaw złożony jakies 2-2,5 roku temu z modernizacją rok temu.

Częsci starannie wybierane i zawsze z wysokiej półki nie jakiś standart co montowali w

zestawach gdzie jest 3 dobre rzeczy reszta chłam :confused: !!

-Procesor INTEL CORE2QUADRO 4rdzeniowy 2,40Ghz każdy (1000zl)

-Płyta gł. ASUS P5N-E SLI socket 775 chipset Nvidia (450zl)

-Kartat graf. GeForce 9800GTX+ 512mb 740MHz GDDR3. (700zl)

-RAM OCZ REAPER 2x2GB 800mhz CL4 with HEADPIPE. (400zl)

-Highendowa Obudowa NZXT Apollo - (399zl) wyposarzona w :

3x wentylator z LED 120mm

filtry przeciwkurzowe

filtry przeciwdrganiom

kable w oplotach , kabel okrągły UV active itd…

dysk , napędy i karty itd. mocowane beznarzędziowo na specjalne szybkie zaczepy

drzw obudowy na niebieskie Szybkośrudbki Revoltec

podświetlany panel przedni

napędy za drzwiczkami od obudowy

-Zasilacz CHIFTEC 450W (300zl) 2xPCI filtr przeciw przepięciowy , przeciwzakłuceniowy itd.

-NapędLG supermulti DVD±RW

-Dysk SEGATE 250gb ale zestaw bedzie bez niego gdyż mi potrzebny , w zastępstwie dodaje SEGATE Barracuda 7200rpm 80GB

aby koputerek odrazu śmigał :slight_smile:

  • Kieszeń HDD

  • Mogę też dorzucić w cenie monitor LG 17" Flatron ! :slight_smile: dla osoby powaznie zainteresowanej i konkretnej !: )

*ceny w nawiasach podane orientacyjnie ile zaplaciłem za dane podzespoły wiem ze teraz są inne :wink:

Prosze mądrych ludzi o pomoc i wycene tego komputerka bo wlozylem w niego fuzo kasy i serca szkoda oddac za grosze

a wiadomow ze sprzet tanieje i sie kokosów nieweźmie.

Ile można wolać / bądz ile kto daje :stuck_out_tongue_winking_eye: ?? pozdro pc maniacy :wink:

Jak już będziesz znał cenę, to będziesz mógł wystawić ofertę w dziale giełda. Na razie temat ląduje tutaj.

Wycena wg allegro (średnie ceny) to ~ 1600zł + napędy + dysk.

Wydaje mi się, że możesz za niego życzyć sobie 1600-1700

aha dzieki , no tak oscylowalem zeby minimum te 1500-1600 wziasc , wystawie na allegro za jakies 1800 do negocjacji i zobaczymy :stuck_out_tongue:

To jest “high-endowy” sprzęt? Bez przesady… :smiley: Nawet na tamte czasy jeszcze sporo brakowało do takiego statusu :slight_smile:

Chłopaki dobrze wyliczyli - Wystaw na Allegro za 1500zł aukcję, z opcją 1800zł “kup teraz”.

Z “Kup teraz” raczej nikt nie skorzysta, ale z powodu 300-stu złotowej różnicy może ktoś się nawinie na licytację :stuck_out_tongue:

Z monitorem to te 1800,- uciągnie :wink:

hehe wiem co do tego highendu ze to nie |TOP10 ale niebylo źle :stuck_out_tongue: ok dzieki za porady i opinie , ale itak szkoda oddac teraz za 1500zl :stuck_out_tongue: a \ i jeszcze pytanie za LG flatrona slim LCD 19 z 4ms fengine itd. to ile mozna wziasc ??