Sprzedaż GF MX 440 64 MB

Ilę mogę wziąć za tą kartę?

max 50zł

też sądze że max 50zł. może tam 60zł. ale napewno nie więcej :slight_smile:

Osobiście uważam, ze nawet tyle nie jest warta ale cóż, może znajdzie się ktoś kto nie potrzebuje dobrej grafiki i weźmie to za 30-40zł :slight_smile:

A z monitor CRT 17", stan bardzo dobry?

jaka firma?

że co panowie?

2 lata temu ta karta stała na allegro za 30 zł

CPTIView

:|:|:| jak dwa lata temu stała po 30 zł to teraz pewnie po 3złote chodzą…zastanów sie co piszesz

Złączono Posta : 18.12.2006 (Pon) 17:50

master_zonk6 Zobacz:

http://allegro.pl/search.php?string=mx+440&buy=0&new=0&pay=0

To ile dostanę za ten monitor?

“master_zonk6” - wiem że dwa lata temu stała ta karta za 30zeta na allegro… ale chodziło mi że może jakiemuś gościowi niemyślącemu “krzychu” wciśnie tą karre za te 60 zeta…

Złączono Posta : 18.12.2006 (Pon) 17:54

“master_zonk6” - wiem że dwa lata temu stała ta karta za 30zeta na allegro… ale chodziło mi że może jakiemuś gościowi niemyślącemu “krzychu” wciśnie tą karre za te 60 zeta…

Złączono Posta : 18.12.2006 (Pon) 17:55

własnie zastanów sie co piszesz “master_zonk6”

wiem co pisze bo z dwa lata temu patrzyłem i włąsnie ta karta GF4MX440 stała własnie od 30 do 80 zeta. Sam się nadziwić nie mogłem ale co się spodziewać.

chyba że tak…to mów odrazu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: sorki “master_zonk6”

a maluchy jak stoją. Kiedyś ok 10000 a teraz za 200 złote kupisz

no ale tą cene co ja podałem to się mięsci w tym Twoim przedziale od 30-80zł. więc czego odemnie chciałeś?? ok nieważne z resztą to nie chateria żeby takie rzeczy pisać…przepraszam za moje pisanie

P.S. Za kartę wezmę 40 zł.

Nie znam tej “firmy” ale jeśli ten CRT 17"-stka jest używany (kineskop pewnie niezbyt płaski??) to raczej więcej jak od 100-300zł nie dostaniesz.

Chyba całkiem nieźle - gratuluję :slight_smile:

Tak.

Wezmę 150 zł - 200 zł. Zastanowię się jeszcze.

za monitorek ok 100 zł. ja sprzedałem ostatnio w komisie za 50 zł 15" Hivision. :]