Sprzedaż i kupno czy kupno nowych

(klemensior15) #1

Czy lepiej dokupic PDP Patriot llk 800 mhz 2x1 gb czy sprzedac te co mam w podpisie właśnie patrioty czy kupić 2x1 gb 800 mhz Geil Black dragon? Komp jak w podpisie 8)

(system) #2

Sprzedać i kupić nowe lepsze:)

(Paweł0303) #3

? :roll:

Po co zakładasz dwa takie same tematy??

Dokup sobie 2x1 GB PDP LLK 800mhz

(klemensior15) #4

to teraz ktore bo sam nie wiem a i sory ze 2 tematy przypadkowo mi sie nacisnelo :stuck_out_tongue: jest w nich jakas roznica?

(Paweł0303) #5

Bierz PDP są bardzo wydajne pod względem o/c i w dobrej cenie.

(klemensior15) #6

a czy zwykly windows xp profesional obsluzy 3 gb ramu??

(Lukasz Graffix) #7

Poczytaj testy, zanim coś napiszesz. Obojętnie co weźmiesz, będzie dobrze.

(klemensior15) #8

a lepiej dla ewentualnej rozbudowy bedzie ta sprzedaż i kupno nowych czy kupienie dych 2x1 gb?

(Paweł0303) #9

Dla rozbudowy lepiej będzie jak sprzedasz te co masz i kupisz 2x1GB i w dual je dasz.

(klemensior15) #10

czyli ostatecznie co polecacie mi zrobic ?

Złączono Posta : 08.11.2007 (Czw) 19:11

czy moze A-daty vitesta ?? :stuck_out_tongue:

(Lukasz Graffix) #11

Możesz brać A-daty, ale wersję Extreme Edition z CL4. Może nawet trafisz na Microny. :stuck_out_tongue:

(klemensior15) #12

Czyli w koncu co najlepiej zrobic :stuck_out_tongue: jakie microny co? :stuck_out_tongue:

(Lukasz Graffix) #13

Na micronach pamięci więcej polecą. Poczytaj na googlach. Bierz A-daty Vitesty Extreme Edition 2x1GB 800MHz CL4.

(klemensior15) #14

a powinny działać na mojej płycie? a i jeszcze mam jedno pytanie czy na nie najnowszym biosie moge zmienic timingi ramow te co mam i jak to zrobić i czy nie musze wtedy podkręcać procka? Pytam sie bo nigdy nie podkręcałem niczego oprocz karty. a i czy podkręcenie karty 7300gt palit sonic z 500/1000 @ 625/1180 to przyzwoity wynik. Z gory za wszystko dziekuje :slight_smile: