Sprzedaż na allegro (wysyłanie pieniędzy)

Mam pytanie - Czy na Allegro.pl mozna wysyłac pieniądze w taki sposób że - Wysyłasz w kopercie,priorytetem,jako list?

a Ty kolego to ze średniowiecza, przelew bankowy albo przekaz pocztowy

Wyślij tak jak piszesz, a ktoś się na bank ucieszy :smiley:

nie mam konta

powiedz kiedy i gdzie wysyłasz ;]

Na poczcie ci ukradną kase z koperty i będziesz miał :mrgreen:

do przekazu pocztowe nie trzeba mieć konta

CHodzi mi bardziej o to zeby typ mi wysłał!

móc mozna …

tylko trzeba być #$%$# żeby tak kasę wysyłac :stuck_out_tongue:

bo na 90 % taki list nie dojdzie ;]

idziesz normalnie do agencji PKO i wypełniasz druk na przelew i wysyłasz …

pocztę odradzam bo kasa może iśc nawet dwa tygodnie .

jeżeli nie masz konta,to przychodzi listonosz i wręcza kasę osobiście …

to co że nie masz,idziesz do oddziału i wpłacasz komuś na konto a jeśli chcesz żeby to Tobie ktoś wpłacił a konta nie masz to przekazem pocztowym niech to zrobi i tyle. przyjdzie listonosz, zapuka i da do rączki pieniążki a jak Cię nie będzie to zostawi awizo, pójdziesz na poczte i odbierzesz

a to to chyba tylko poczta jednak :stuck_out_tongue: bo banki chyba kasy do domu nie dostarczają :stuck_out_tongue:

niech typ skoczy na poczte wypełni druk i wyśle kase … listonosz zapuka i ci da kase :stuck_out_tongue:

swoją drogą załóż sobie konto :slight_smile:

np w mbanku jest free i można je mieć od 13 roku życia . (izzy konto)

p.s. ja osobiście nie wyobrażam sobie życia bez konta w banku i komórki :lol:

i jak wysyła sie ten typ przesłania?Jaki jest koszt?

delciarz to idź na pocztę i wpłać na konto, które podał ci sprzedawca. koszt takiej wpłaty to 2,50 zł

możesz iść również do banku lub agencji finansowej, która przyjmuje wpłaty za rachunki.

Pamiętaj aby dokonywać transakcji na Allegro musisz być pełnoletni, czytając twoje pomysły jestem prawie pewien, że jeszcze ci brakuje do pełnoletności.

na allegro pełno nie pełnoletnich osób …

zakładają konta na rodziców :stuck_out_tongue:

Pfff… Napisałem ze nie mam konta i jak ktos mi bedzie chciał wysłać to jak?Jak ten typ przesyłki sie nazywa?I ile kosztuje?

to przecież jest legalne :wink:

hm … średnio :stuck_out_tongue:

użytkownikiem allgero może być osoba pełnoletnia :stuck_out_tongue:

a jest tak że zakładają konta na rodziców a allegro obsługują nie pełnoletni :stuck_out_tongue:

i dlatego dzieja się czasem dziwne żeczy na allegro :stuck_out_tongue:

np dzieciaki kupują i potem nie odbierają paczek …

bądź też traktują allegro jak zabawe :stuck_out_tongue:

i powstają pytania jak w tym temacie jak wysłać kase … :roll:

delciarz możesz wysłać towar za pobraniem, kupujący zapłaci za towar listonoszowi, potem pieniądze trafią do ciebie przekazem na adres zamieszkania.

ceny takiej operacji, to:

Wysłanie przesyłki pobraniowej o wadze od 1-2kg i wartości pobrania 100 zł to koszt 15 zł.

Cennik masz dostępny na stronach poczty polskiej - patrz na przesyłkę pobraniową.

Nie chciałbym za pobraniem!!

Chce ze typek kupuje i wysyła mi kase do domu(nie mam konta) i dostaje do reki albo awizo.Jak nazywa sie ten typ wysyłki i ile kosztuje przy wartosci paczki 6,50 a wazy około 50gram!