Sprzent do nagrania własnej piosenki

Mam pytanko.Napisałem piosenki itd i chciałbym nagrać tą piosenke i teraz do was pytanie jaki sprzent jest potrebny i ile by to kosztowało?? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Dobry mikrofon.

Sądząc po piśmie to parę lat do dorosłości i dobry słownik .

Darmowy programik Audacity wystarczy

Mikrofon najważniejszy,jeśli chcesz coś nagrywać na poważnie to jakiś pojemnościowy studyjny a jak tak dla siebie to jakis dynamiczny w 70zł sie zmieścisz chyba z takim :slight_smile: no i chyba jakaś karta muzyczna dla dobrej jakości jeśli chcesz u siebie słuchać.

Niech się wypowiedzą Ci co się bardziej znają na tym :slight_smile:

trzeba mieć jeszcze głos i trzeba przejść mutację :stuck_out_tongue: ale ty jej pewnie nie przeszedłeś bo piszesz jak 10-12latek…

Moim zdaniem ma maksymalnie 11 lat…

Nie przesadzajmy , jaki normalny 11 latek chciał by nagrać płytę .

Max 10 bo 9 się zarejestrować nie umie

sam mikrofon to jedno, ale dobre akustycznie pomieszczenie w którym można by to nagrać to zupełnie inna sprawa

Ja swoje piosenki nagrywam na mikrofonie shure c606, karcie muzycznej e-mu i niewyciszonym pomieszczeniu ( normalnie w pokoju).

Jakość mam zadowalającą, wiadomo, nie jest to jakość studyjna, ale myślę, że autorowi tematu taka jakość jest niepotrzebna.

Z programów polecam Adobe Audition 3.0.

Sam go używam i można w nim zrobić dosłownie wszystko z wokalem(przy uzyciu kilku dodatkowych wtyczek :slight_smile: )

Pozdrawiam.

1.kazałem to bratu napisac bo mi sie niechciało

2.macie racje ze to pisał 11-12 latek (bo bracki tyle ma)

3.Ja z polaka jestem jescze gorszy niż on

4.Co tu dalej pisac he? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

5.potrzebuje liste ile co by kosztowało max do 2000 zł

taa,bratu

Skończ szkołę a później bierz się za nagrywanie.

P.S za 2000 to nagrasz kawałek w pro studiu,ale i tak tyle nie masz więc po co rozmyślać

Dla zabaw nastolatków wystarczy znośny mikrofon, karta dźwiękowa (nawet ta zintegrowana z MOBO) i Audacity :stuck_out_tongue:

Pisałem mu to w pierwszym poście :slight_smile: