Sprzęt... Co jest nie tak (cs)

Potrzebuję waszej porady odnośnie mojego PC. Sprawa przedstawia się następująco:

Sprzęt:

typ procesora intel Celeron 3081 MHz

pamięć 512mb

karta graficzna intel 82945G Express Chipset Familly

Mam taki problem grając w cs osiąga zaledwie 50fps na średnio dużej przestrzeni. Moje pytanie jest taki czy to wina tego ze karta graficzna jest zintegrowana i zarazem nie przystosowana do gier. Czy może to procesor jest za wolny. Chciałbym również się dowiedzieć czy wpływ na szybkość pracy ma również dysk. Dysk posiadam 40gb ale ma już z 7 lat(coś koło tego).

Przecież 50fps to jest w pełni płynny obraz (min 24) to w czym problem? Lepiej puść 3d marka i tam będziesz miał miarodajny wynik :roll:

tak właśnie dlatego, stara integra i945, masz port AGP ?? kup 9800pro i po sprawie.

Wiem ze da się grać na tylu fps. Ale na tej zintegrowanej karcie nie jest to wcale przyjemność obraz jest dość dziwny, ciężko rozróżnić postacie ciemne miejsca. Ogólnie grafika jest bardzo nie zadowalająca. Odnośnie kary, tego Radeon 9800 pro to jeszcze produkują bo szukałem na ceneo nic mi nie znalazło tylko na allegro coś jest:

http://www.allegro.pl/item475134851_sto … 99_zl.html

z tą powinno być już lepiej ? Polecisz jeszcze jakieś alternatywy tak na wszelki wypadek jakbym na mieście nie mógł dostać (mam uprzedzenia do sprzętu z neta :frowning: ). PS Szukam nie drogiej(wręcz taniej xD).

Wielkie dzięki…

jeżeli nie masz za wiele kaski to w ostateczności ten medion (choć nie polecam bo to kieski wynalazek), z konkurencji może być nvidia 5900 XT lub 9800 SE w ostateczności.