Sprzęt do test drive unlimited

Witam

chciałbym kupić kartę graficzną MSI 7900GTO lub coś innego z serii 7900 może być również jakaś 8600 żeby mi Test Drive Unlimited na jak najleprzych detalach chodziło, tylko czy przez mój procesor: AMD Athlon 64 3000+ będzie gwarantowany efekt, nawet jeśli kupię tak dobrą kartę, mam 2GB RAM??

może jakąś inną kartę kupić (wasze propozycje)??

Pozdrawiam

kup ( jeśli masz możliwości finansowe) dwie karty 8600GT do trybu SLI, a Tutaj masz różne dobre karty, które Ci polecam

Pozdrawiam :slight_smile:

P.S. Jeśli nie chcesz przepłacać kup 7600gs i podkręć ( ja mam taką i mi TD:U na full detalach chodzi :D)

ale jeśli kupię taką lepszą kartę to czy mój procesor (króry nie jest naj lepszy) nie bedzie ograniczał maxymalnych możliwości karty ???

fajna stronka (jest wybór), dzięki !!

a i czemu dwie karty, można tak ???

Tak w SLI a starsze “SLI” to CrossFire

Ale SLI opłaca się tylko na NF680 bo na starszych idzie (8X, 8X)

nie chciałbym być natarczywy, ale wie może ktoś czy jeśli kupię taką dobrą kartę graficzną to czy mój procesor (AMD Athlon 64 3000+) nie będzie ograniczał maxymalnych możliwości karty??

To znaczy procesor to “troszkę” słaby więc przydało by się wymienić.

można ten tryb SLI to taka “wzajemna pomoc” kart i gdy się 2 karty bardzo mocne połączy to masz po prostu kombajn :D, więc polecam

Ograniczać nie będzie ale przydało by się zmienić procka tak na przyszłość :stuck_out_tongue: :slight_smile:

dzięki, o to mi właśnie chodziło, a procesor to w póżniejszym terminie na pewno zmienię, jeszcze raz dzięki za odpowiedz!!

a co do karty to co myślicie o 8600GTS od MSI czy może jednak jakiegoś innego producenta?? mam płytę główną od MSI

a i jeszcze jedno czy lepsze chłodzenie wentylatorem, czy może jednak radiatorem??

sorry że odbiegam od tematu ale wymiana karty związana jest głównie z Test Drive Unlimited

lepiej z radiatorem (sam używam), a twój wybór co do karty jest bardzo dobry.

P.S. Czy będziesz robił trym SLI czyli kupował 2 karty?

nie, raczej nie, niestety za duży wydatek, pozostanę przy tej 8600GTS

a z tej strony którą mi wcześniej podałeś która będzie lepsza od MSI (tam są dwie) ta z wentylatorem ma lepsze parametry, ale za to ta druga ma ten radiator, a niższe parametry, czy to są bardzo duże różnice w tych parametrach, bo w różnice cenowe to dla mnie nie ma prawie żadnej, mogę również wziąść tą z wentylatorem ja by nie był bardzo głośny i te parametry były by lepsze.

był bym bardzo wdzięczny jak byś mi doradził którą z tych dwóch wybrać

To znaczy nie chcę być za nic odpowiedzalny że źle Ci podpowiedzałem, ale z wentylatorem w upalne letnie dni będziesz musiał się liczyć z dużym hałasem bo karta się rozgrzeje niestety i będzie trochę głośno chodziła a szczególnie gdy będzie mocno obciążona.

no to może jednak na tę z radiatorem się zdecyduję, jeszcze zobaczę

po ewentualnym zakupie ten kart będę mógł już liczyć na granie przy możliwie jak najlepszej grafice (mój komp: AMD Athlon 64 3000+, 2 GB RAM)

a na razie dzięki serdeczne za podpowiedz i ułatwienie mi wyboru

Pamiętaj ja za nic nie odpowiadam :mrgreen: ale spokojne będziesz mógł śmigać na full detalach :smiley:

OK, wszystko kupuję na swoją rękę i ja za to odpowiadam co kupię, a Tobie dziękuję za podpowiedz bo bez tego to na pewno bym coś zupełnie gorszego kupił.

Pozdrawiam

nie bierz z pasywnym gorzej się kręci itp

z pasywnym??

możesz rozwinąć