SPV C550 vs SPV C600 vs ? (do 400zł)

Witam

Właśnie sprzedałem Motkę SLVR L7 i zamierzam kupić coś nowego.

Po przegrzebaniu sieci zwanej internetem, po zawróceniu gitary paru znajomym doszedłem do wniosku że chcę mieć telefon z windowsem.

Najpierw miał to być spv c550 (htc hurricane). Jednak znalazłem gdzieś test (bodaj mobile-review) z informacją, że spv c600 (HTC Tornado) jest znacznie szybszym telefonem.

I mam problem. c550 mi się bardzoej podoba (przyciski muzyczne) a c600 jest lepszy i ma STANDARDOWO wm5

Dodam, że w telefonie (niezależnie od tego co to będzie) chciałbym zainstalować najnowszego windowsa mobile 6. Podobno na obu telefonach działa, ale myślę że wm6 powinien lepiej działać na telefonie ze standardowym wm5 niż wm2003.

W zasadzie wszystkie telefony nie-windowsowe odrzucam. Chciałem kupić se k750i, ale w/w znajomi mi odradzili ze względu na spv. chociaż brak radia w spv to bolesny cios :wink:

Nie mniej jednak wyświetlacz w spv c550/c600 jest znacznie większy niż w se, co jest DLA MNIE ogromnym plusem.

Wybaczcie przydługawego posta, ale chciałem w nim napisać wszystko co miałem do napisania :wink:

To już przemawia na jego korzyść.

Na WM5 powinien być ROM z WM6 (ale polskiego raczej nie zrobią)

Oczywiście. Dodam że na 98% nie będzie możliwości zmiany ROMu z WM2003 na WM6 głównie z problemów sprzętowych.

Ja ba twoim miejscu zastanowił bym się nad TYM:

http://allegro.pl/46043_m3100.html?order=t&view=gtext

To chyba trochę więcej niż 400 zł.

quisto nie lepiej wziąć jakiś fon z symbianem.

W tych SPV szybko odpada farba z obudowy.

w temacie napisalem - do 400zł :wink:

Faktycznie takich “tanich” smartfonów z WM nie opłaca się kupować lepiej kupić Symbiana na Nokie 6630 albo N70 CPU też mają 220MHz.

Jeśli chcesz coś kupić z WM to polecam to co podałem w poście wyżej.

jest polskie MUI (przynajmniej do C600 bo sam mam WM6 i jest po polsku po zainstalowaniu (bez aplikacji aparatu i task managera bo jest inny niż standardowy w moim wypadku), jakby ktoś chciał moge podać link do forum gdzie wszystko jest opisane