Spy Bot - wyszukane infekcje

Spy Bot wyszukał mi następujące rzeczy:

  • Hellz Little Spy - czy mogę to usunąć i czy możecie powiedzieć co to?

  • Windows Security Center.AntiVirusOverrid - czy mogę to usunąć i czy możecie powiedzieć co to?

  • Bearsher - nie rozumiem czy w BearShare jest jakiś wirus, że o wyszukał?

wszystko co na czerwono do usunięcia

Bear Share też? :o :o

Oczywiście, że też. Przecież to komponent szpiegujący. Myślałeś, że BearShare to “czysty” program?

Tak. Czyli jego użytkowanie może być niebezpieczne? Mogą mi się włamać czy coś?

Niebezpieczne w tym sensie, że Twoje dane mogą wypłynąć w świat. Pół biedy jak wypłyną Twoje preferencje związane z oglądaniem filmów video, ale gorzej jak wypłyną loginy i hasła do banków np. albo inne podobne “kwiatki”

MarS zabroniłem pobieranie moich plików przez inncyh. CZy nadal istaniej zagrożenie?

Już mnie mniej więcej przekonaleś od odrzucenia BearShare. Czy możesz mi podac jakąś alternatywę dla BearShre?

P.S. Czy przy wersji płatnej, czyli PRO jest też wirus?

Ustawienie pobierania/udostępniania Twoich plików nie ma tu nic do rzeczy. Problem leży po stronie modułów programu, więc jedynym

bezpiecznym rozwiązaniem jest zaprzestanie używania tego programu

Nie używam tego typu programów, ale wydaje mi się, że najpewniejszym jest Emule, czysty Emule a nie żaden MOD

To nie jest wirus :slight_smile:

Niestety nie wiem jak to jest z wersją płatną. Musiałbyś poczytać na stronie BearShare

Tak. Tylko dlugo się łączy.

Już kasuję!

Wątpię. To przypuszczalnie wina nieprawidłowej konfiguracji :slight_smile:

przy wersji płatnej niema wirusa

Znalazłem na forum konkigurację, więc zrobię wszystko według niej.

No, a za BearShare wybrałem uTorrent.

Ja proponuje ściągnąć BearShare Lite, który nie zawiera oprogramowania szpiegującego.